nexus mu s3 mini mi?

sevgili duyurucular, 1000 tl civarı bir bütçem var. bu iki telefon arasında kaldım, hangisini almamı önerirsiniz? nedenleriyle belirtirseniz sevinirim...

bir de bunlarda şu an güncel bir indirim varsa onu da yazana müteşekkir olurum. benim bulduğum en düşük fiyatlar nexus 1099, s3 mini 890 tl...

birbirinin dengi değil yalnız bunlar nexus 4 = s3. ayrı klasmanlar yani. nexus'u al alabiliyorsan

kiyas.la
  • hjarteblod  (02.02.13 20:18:35 ~ 20:19:45)
@hjarteblod

yok, ben de biliyorum aynı klasman olmadıklarını da f/p ve artı eksileri yönünden bir değerlendirme almak istedim sadece kullananlardan veya bilenlerden.

yoksa şu an nexus 1. tercihim tabii ki 1000 tl'ye bulduğum an :)

ayrıca benim sorduğum galaxy nexus, nexus 4 değil, yanlış anlaşılmaya mahal verdiysem affola :)
  • benim de soyleyeceklerim var  (02.02.13 20:26:29 ~ 20:28:57)
valla bir galaxy nexus kullanıcısı olarak s3 mini'yi kesinlikle tercih etmem. ayrıca galaxy nexus'un fiyatı çok daha düşük, daha nexus 4 çıkmadan önce 1000 TL'ye satıyordu hepsiburada, nasıl bulamadınız ki şimdi?

  • hjarteblod  (02.02.13 20:34:19)
@hjarteblod

şu an hepsiburada'da yok ürün. zaten internetten değil de gidip teknoloji marketten almak istiyorum. bugün mediamarkt'a baktım sadece 1099 tl idi, yarın da saturn'e fln bakayım bari. peki galaxy nexus'un şu özelliği çok iyi, şu özelliği kötü diyebileceğiniz neler var genel anlamda?
  • benim de soyleyeceklerim var  (02.02.13 20:46:23)
android güncellemelerini ilk alması şahane. hızlı alet. kronik bi sorunu yok. "keşke şusu olmasaydı" ya da "en zayıf yanı şu" diyebileceğim bir şeyi yok, ben herhangi bir eksiklik hissetmedim.

  • hjarteblod  (02.02.13 20:54:39)
nexus 4

  • mobilemob  (02.02.13 21:07:24)
mobilemob'un dedigi gibi nexus4 kesinlikle. trcell'de ve teknosa da 1399tl.

  • crucio  (02.02.13 21:24:16)