izmir'de sahaf

şahsen izmir'de toplam üç tane sahaf bilmekteyim. hemen paylaşayım, iki tanesi kıbrıs şehitleri caddesi'ndeki coco loco ile aynı sokakta bulunmakta. kenar ve doğan kitabevi. bir diğer sahaf ise kemeraltı kızlarağası hanının çıkışında ( biliyorum birçok çıkışı var lakin arayın bulun efem).

bunların haricinde işinin hakkını veren sahaf var mıdır acep?

gitmediğim ama nadirkitap'tan bildiğim ex libris, anka, oğul ve bornova kitapçıları var. çoğu kitap bulunuyor hepsinde de. adresi satıcılara mesaj atarak öğrenebilirsiniz sanırım.

  • ludmilla  (02.02.13 02:45:19)
yıllar önce -en son 5-6 sene önce gördüğüm- karşıyaka çarşı'da pan kitabevini olduğu sokak ya da bir alt sokağında iyi bir sahaf vardı. yakınlardaysanız bir bakmaya değer derim.

  • siradan bir adam  (02.02.13 03:53:55)
inönü caddesinde akbankın arkasındaki pasajda var gayet de çeşitli.

  • ground  (02.02.13 09:06:04)