kardeşin kullanacağı pc için güvenli browser önerisi

selam gençler,

eski pc yi kardeşe devretme sürecindeyim. filtresi, aile koruması vs. olan güvenilir bi browser öneriverin hele. opera hakkında iyi şeyler okudum, ama kullanmadım hiç. tek kriter zararlı siteleri keskin şekilde engelleyici eklentirleri falan olsun. pek de anlamıyorum bu işlerden gördüğünüz üzere.

teşekkür şimdiden

ttnet kullanıcısı iseniz aile koruma şifresini indirip kurmanız yeterli olur.

  • togi  (01.02.13 10:43:44)
Bence çocuğu kısıtlamayın er yada geç cinsellik ile tanışacak zaten, bu tarz kısıtlamalar onun cinselliğe olan ilgisini artırır sadece, okulda duyar xvideos diye bir site, girmeye çalışır, güvenlik filtresi falan yazar onu nasıl devre dışı bırakırım der, gider böyle.

  • grimer  (01.02.13 10:47:05)
Yalnız güvenlik duvarı sadece pornografik görüntü engellesin diye olan bir şey değil. Şiddet içeren görüntüler, yasal olmayan görüntüler vs. de engellenmeli. Kaldı ki çocuk pornografik içerik görmek için zibilyon tane zararlı program da indirebilir bilgisayara. TTnet aile koruma şifresi olabilir, bir de bazı virüs programlarının aile koruma eklentileri oluyor, araştırıp bakabilirsiniz.

  • alicia_dominica  (01.02.13 12:07:38)
Çocuk kaç yaşında bilmiyorum ama ergenliğe girdiyse engellemeyin pornik şeyleri.

Diğer zararlı şeyleri eset siker atar zaten.
  • fuzuli  (01.02.13 12:13:24)