Fikirtepe şu an nasıl bir yer?

Marmara'da okuyorum Fikirtepe'de eve çıkmayı düşünüyorum tek başıma. Nasıl bir yer, eskisi gibi "tehlike kokar oranın sokakları" deyu tanımlanabilir mi. Benim için sorun değil de kız arkadaş faktörü var.

isminden de anlaşılacağı gibi herkesin düşündüğü bi yer.

  • Sosyal teokrat  (31.01.13 21:37:07)
fikirtepeyi modernleştiriyorlar, ama binalarını. Yoksa orası hep aynı fikirtepe

  • bonjurkes  (31.01.13 21:38:03)
fikirtepe çocuklarının yaşadığı bir yer

  • isildur  (31.01.13 21:40:00)
yok bir cacık. kalkıp evini basacak halleri yok. bizim arkadaşlar yaşıyor (3 erkek) daha bir olay duymadım.

  • thracian  (31.01.13 21:40:21)
Kuzenim orada yaşıyor, bizim için geç saatte iki kız eve dönmek biraz problem, onun dışında üniversite hayatı boyunca çekilebilir bir yer diye düşünüyorum.

  • lotesse  (31.01.13 21:43:38)
Fikirtepe'nin olayı eskidendi, şimdi eskiye göre daha nezih bir yer. Tabi bir Manhattan değil.

  • reyals  (31.01.13 21:48:06)
cevapların her biri ayrı iyi. sağ olun harbiden :)

  • hayaletin garip huylari  (31.01.13 21:51:43)
yani basinda goztepe, erenkoy gibi yerler varken fikirtepe'de yasamayi dusunuyorsan demek ki senin de sosyo-ekonomik seviyen pek farkli degil. o yuzden bir problem olmaz ama nisantasinda, besiktas'da falan yasamak gibi de degildir.

yukaridakiler lafim size: sirf millet fakir, egitim durumu cok da iyi degil diye dalga gecmeyin len.
  • tdl  (31.01.13 21:52:21 ~ 22:04:48)
Fikirtepe yerine Hasanpaşa'nın fikirtepe taraflarını tercih ederdim ben olsam...

  • otopsicocugu  (31.01.13 22:07:08)