[]

otobüs yolculuğu

yarın öğle vakti uzun bi otobüs yolculuğuna çıkıyorum. otobüsü pek sevmiyorum yolculuğun güzel geçmesi için önerileriniz var mı?
 
Nereden nereye ve hangi şirketle gideceğin çok önemli. Bazı iyi firmalarda (Nilüfer, Anadolu, Pamukkale vs.) güzel televizyon sistemleri oluyor. Bu televizyon sistemlerinin adı "Funtofo". Dokunmatik ekran ve hafızasında bir sürü film var, kategöriye göre seçip izliyorsunuz. Bana bir keresinde Nilüfer Turizm'in BlueBus'ı denk geldi, tekli koltuğumda bildiğiniz önümdeki televizyondan facebooka, youtube'a filan girdim. android işlemciliydi. İstersen film seçip izliyosun filan.

Ayrıca gündüz ne tarafa gideceksen, saati hesaplayıp güneşin hangi yönden geleceğini de hesapla, ona göre koltuk seç derim :))
  • erim  (31.01.13 17:20:50) 
şişme seyahat yastıkları var al ondan yat uyu hacı.. en iyisi...


  • tociess  (31.01.13 17:26:28) 
2+1 koltuklu otobüslerden koltuk seçmişsindir umarım. Daha rahatlar.

onun dışında, telefonunu USB'den şarj edebilecek kablo al yanına, otobüste televizyon sistemi varsa onun USB girişi de olabilir, oraya takarsın şarjın bitmeden müzik dinlersin.
  • harzem  (31.01.13 17:31:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.