[]

iş ile alakalı direk yazıcam soruları bir fikir lütfen?!?

gümrükleme firmasında ihracattan sorumluyum,
işe gireli 4 ay oldu, ilk girişte sigorta,yol,yemek var dendi ama yolu yemeği bile bu ay alıcam sonra sigortadan hala ses yok,adama iyice kıl olmaya başladım hergün tersleşiyoruz mobbing boyutuna vardı iş artık çalışmak istiyorum ama çok soğudum adamdan ve işten ve şartlar anlattığım gibi kötü. Deneyim saydırmak istiyorum burayı ama hali hazırda sigortam bile yatmadı burdayken ne zaman konuşsam başlatalım diye konuşuruz diyor ilk aydan beri yol yemek içinde konuşalım dedim ilk girdiğimde onuda bu ay ısrar etmemle aldım. Diğer yandan para biriktirmem lazım burdan çıksam zara vs gibi part_time 1000 tl veren yerler var oralara gireyim diyorum para biriktirmek için sadece ama burda ihracata bakıyorum kendi işim yani daha mantıklı fakat hergün uyuz olduğum bir adamlada çekilmiyor?
ne dersiniz sıkayım mı dişimi? yoksa bırak ulan napıcaksın çık mı diyorsunuz....!


 
sikam disini. neden?

cunku yatmayan her bir aylik sigorta ile, her bir yemek yol parasi ile daha da iceri giriyorsun ve ha bu ay yatar diye diye iyice dibe vuruyor, kisir donguye giriyorsun. balik bastan kokar derler. isin nasil oldugu belli. kac ve kurtul. bu sekil olan isler asla duzelmez, bunu yaz kafanin bir kenarina

elbette cikmadan evvel saglam bir ders vermemek olmaz. calisma bakanligina sikayet et sigortani yatirmadiklarini. bakalim kiclarina girecek saglam kaziktan sonra bir daha boyle yapabilecekler mi.
  • no christ requires  (30.01.13 16:17:37 ~ 16:18:39) 
baska is bak sen, buluna kadar dayandigin kadar sabret olmuyorsa birak bence.


  • nekodunlangafana  (30.01.13 16:17:41) 
sgk'ya sikayet et.


  • helenart  (30.01.13 16:19:38) 
Son kez konuş müdürünle. De ki, hemen bugün sigortamı başlatmazsanız, ben de gerekli yerlere müracaat edeceğim, baktın olmuyor direk şikayet et. Bu süreçte de yeni iş aramaya başla, bu adama güvenilmez.


  • interview with the vampire  (30.01.13 16:19:57) 
maaşını elden mi veriyor, banka hesabına mı yatırıyor? eğer banka hesabına yatırıyorsa yavşağı direkt şikayet et SGK'ya.. kan çeksinler münasip bi tarafından şerefsizin. canı yansın soysuzun..


  • bilmemkacincinick  (30.01.13 16:20:22) 
4 aydır sigortanı yapmamış ise sonrasında da yapmaz.. zar zor yol-yemek vermiş.. şikayet et ve çık.. aman ne şikayet edeceğim dersen senden sonraki kişilere de aynısını yapar.. iflah olmaz..


  • kafa koparan manyak  (30.01.13 16:25:20) 
iş işdeyken aranır.(bir atasözü)


  • jamswety  (30.01.13 16:32:52) 
Şikayet et ve ayrıl işten...


  • marcelle  (30.01.13 17:06:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.