Nasıl giderim? Anadolu Yakası (Fener Kalamış Cad)

fener kalamış caddesinin ordaki soley pastanesinin oraya gitmem gerek.
taksim'den en kolay nasıl giderim?
goo.gl

gezelim-görelim seçeneği: karaköyden vapur, kadıköyden minibüs yolu denen güzergahtan giden otobüse binmek.

acelem var ulan seçeneği: taksimden metro, mecidiyeköyden metrobüs, metrobüsün son durağında inilip otobüse aktarma yapıp yine minibüs yolu.

karayolu iyidir, hem erken gidip ne yapıcam yolda da vakit geçsin seçeneği: taksimden 110 kodlu otobüs, kadıköy rıhtımdan yine minibüs yolu güzergahından geçen otobüs.

indiğin yer yine biraz uzak kalacak, marmara üniversitesinden öteye de ben bilmiyorum.

16d var kadıköyden kalkan çift katlı otobüsler, onlar sahil yolundan belki de daha yakın bir noktadan geçerler. iett'nin sitesinden sorgulatabilirsin.
  • o eli bi indir  (30.01.13 01:19:08)
bir saniye benim mahallem direk orası.

1-akm'nin yanından sahil dolmuşuna biniyorsun direk oradan geçiyor.

2-fenerbahçe stadının yanından geçtikten sonra sağına sağına bakıyorsun ve yol üstünde görüyorsun. sonra inebilir miyim diyorsun şöför amcaya ve bırakıyor seni.

kaynak: günde 500 defa o dolmuşu kullanan ben
  • pillowlust  (30.01.13 01:22:50 ~ 01:23:46)
@o eli bi indir sarı dolmuş çok mu yazar taksimden? :D bostancılara binsem?

  • 9kuyruklukedi  (30.01.13 01:23:00)
110 ile kadıköy, kadıköyden de 16d ye binip 8. durak olan yat limanında inersen 1 metre ileride soley pastanesini görürsün
en kısa yoldan iki vasıtayla böyle gidiliyor yani

edik: bütçene göre bu otobüs sana dolmuş ya da taksi olarak geri dönebilir. hatta özel jet ile gidebilirsin.
  • neira  (30.01.13 01:23:44 ~ 01:24:50)
@pillowlust bostancı dolmuşu mu kadıköy mü?

  • 9kuyruklukedi  (30.01.13 01:23:49)
bostancı sahil. :)

  • pillowlust  (30.01.13 01:25:25)
tek vasıtayla gidersin. soley yolun üstündedir hemen. özel mesajla da güzelce açıkladım okursan. ;)

  • pillowlust  (30.01.13 01:26:09)
pillowlust gereğini yapmış. tebrikler:)

  • o eli bi indir  (30.01.13 01:31:26)
biri de çıkıp dememiş karaköy'den vapur'a bin, kadıköyden otobüsle 7 durak diye :) kabul taksim diyen bendim. (FB1 ve 16)

  • 9kuyruklukedi  (30.01.13 02:01:13 ~ 02:04:25)