[]

çok eski bir film

arkadaşlar, 90'lı yıllarda trt 1'de izlediğim bir filmi soruyorum. filmde bir nehrin iki tarafında iki yatılı okul vardı. bu okullardan biri kızların diğeri de erkeklerindi. bir organizasyon sonucu bu iki okuldan iki gencin tanışması ve aşklarını anlatıyordu film. hatta müdüre bunları yakalıyor ve kızı başka bir okula gönderiyordu. aklımda o ayrılık sahnesi kalmış. kız taksiye binerken çocuk, kıza "dünyanın öbür ucuna iyi bak" gibi bir şey söylüyordu. hatırlayan varsa bulup izlemek isterim.

edit: yasak aşk diye bir şey hatırlıyorum ama buradan bir sonuç çıkmıyor.


 
  • hollowlife  (29.01.13 13:18:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.