Fujitsu notebook iyi midir?

Kredi kartı kullanmadığım için superonline ın şu kampanyasından faydalanayım diyorum.

www.superonline.net

Özellikleri falan gayet iyi gibi(çok anlamasam da). Nette 12 taksitli 1400 lira ve freedos olarak geliyor. Bu kampanyada 24 ay taksit 1800 lira ve windows yüklü olarak geliyor.

www.webdenal.com

Alman yapımı falanmış tamam da,bi kullanan yorumu olursa iyi olur.

notebook isi ciddi anlamda sans isi, dünyada notebook yapan 10 belki 20 yer var belli basli, sizinki de onlardan birinde sansa cikicak.

söyle diyim, ev arkadasimla ayni model ve marka notebooklarimiz var. i5, ayni gb harddisk, kasa ayni zaten ama ekranlari farkli mesela.

bana sorarsan al gitsin.

sans ondan.
  • serabetan  (29.01.13 12:41:15 ~ 12:41:41)
bi de onu alcagina hantal hantal sunu al

www.bimeks.com.tr
  • serabetan  (29.01.13 12:44:36)