merak ettiğim bişey var

eski çok sevdiğiniz erkek arkadaşınız sizi ayrıldıktan sonra facebookta arkadaşlıktan silmiş.tamam bu normal ama birden aylar sonra birde engelemişse ne düşünürsünüz?? merak ediyorum gerçekten.

şimdi hemcinsmi kötülemek istemem ama çoğu zaman bunu kızlar yapar gibi. eser birden engeller filn.bir erkeğin aylar sonra yapması tuhaf.

unutamamış mı? çok mu kızgın ne dersiniz? ayrılan, bana kızgnlıktan oydu.

umudu kesmiş

  • oldboy  (28.01.13 23:13:35)
sonradan sen de birşey görüp ona sinirlenebilir veya senin onu takip ettiğini düşünüp engelleyebilir veya sen kesinlikle bittin demek amaçlı engellemiştir.

mobydick güzel nick :)
  • Caaannn  (28.01.13 23:13:59)
yeni birisini bulmuş , unutmuş derim.
neden aylar sonra?
yeni kızla onu gör istememiş. silmiş de nereden silmiş? belli ki silmek yeterli olmamış ona
  • kırmızıkaşekaban  (28.01.13 23:15:37 ~ 23:18:21)
neden aylar sonra. silmişti zaten. düşünmüş bulmuş birde engellemiş. bana bakan kendi miydi unutmk istedi , yoksa bakılmak mı istemedi gerçekten?

  • mobydick  (28.01.13 23:16:09 ~ 23:22:27)
Unutmuş olabilir, unutmak istiyor olabilir.. Bende aynı durumdaydım şimdi engeli kaldırdı.. Tekrar hatırlıyor olabilir mi? 8 senedir o anı bekliyorum YETER LANNN!

  • synche  (28.01.13 23:25:32)
yeni biri +1

  • hmm  (28.01.13 23:33:03)
zaten arkadaş değildik ki, silmişti. yeni biri olsada görmezdim.
yeni birimi, neyse ya bian moralim bozuldu.

  • mobydick  (28.01.13 23:36:49)
Yeni sevgilisi Facebook şifresini alıp engellemiştir. Gayet normal karşılarım.

  • Mikail bey  (28.01.13 23:46:32)
birisiyle çıkıyordur, senden bir mesaj ya da teklif gelmesinden korkuyordur.

  • secilmis uye  (28.01.13 23:46:40)
ben öyle biri değilim mesaj atacak bunu bilir.oda şifresini alacak biriyle çıkmaz. öyle insanlar değiliz güveniriz. bizim anlayışımıza göre; herşey feys şifresiyle olsaydı. ama başka ilişkiler için gayette olur seçenekler olabilir teşekkürler ;)

  • mobydick  (28.01.13 23:48:58 ~ 23:52:21)
seni ilgilendirmemeli, kendi hayatına bak.

  • reverse engineer  (28.01.13 23:51:11)
bunu neden yaptığından çok. bunun sizin için neden önemli olduğunu düşünmek lazım.

  • orpheus  (29.01.13 00:00:21)
1- içip içlenmiş kendi kendine.

2- manita yapmış ve manitası kıskanmış.
  • pillowlust  (29.01.13 00:37:33)
facebookta bir yerden fırlamışsındır, o da görmek istemiyordur bir daha seni. Bence bitirse tamamen kafasında, görse de bir şey olmazdı. Hala oralarda bir yerlerde olabilirsin. Ya da çok humanistim.

  • 1 saat bende 50 dolar  (29.01.13 01:45:08)
işte böyle ikide bir profilini açıp bakma diye. public olarak görünebilecek kısımlarını bile görmeni istemiyor. görme de zaten, sana ne ki?

  • coder6006  (29.01.13 07:26:06)
1- engellemeyi yeni öğrenmiş olabilir.
2- açık profil gezip görmeyi ilgiyi teşvik eder. bir süre senin onu merak etmeni istemiş olaiblir. yeni birini bulmuş ve buna ihtiyacı kalmamış olabilir.
3-seni tamamen unutmaya karar vermiş olabilir.
  • karbasan  (29.01.13 07:35:09)
her neyse ya. biz hayatımıza bakalım. ama @1 saat bende 50 dolar gibi olduğunu tahmin ediyorum, yada benim bişeyimi görüp duyup bana tekrar kızıp beni engellediğini. yeni biri olsa duyardım. herneyse yaa.
biz hayatımıza bakalım slash fln güzel şeyler bunlar :)

  • mobydick  (29.01.13 15:56:43)
engel kalkmış, tuhaftır :D

  • mobydick  (10.02.13 13:13:20)