Macbook'u garantiye yollasam bana idareten bir laptop verirler mi?

Macbookun altındaki şu siyah şeylerden biri parçalandı ve döküldü kendiliğinden. Bunun yanında bir iki sorunu daha var, aşırı ısınma ve pil problemi gibi. Garantisi de devam ediyor da bu garanti kapsamına girer mi bunlar, garantiye yollasam bana servis süresi boyunca idare edeceğim bir bilgisayar verirler mi? Sorsam yok diyecekler ama bunun muhtemelen bir yolu vardır. Bilginiz var mı?

www.xbitlabs.com

Araba mı olm bu? Hayır tabii ki.

  • exla  (28.01.13 13:50:09)
%99.9 vermezler

  • metehan01  (28.01.13 13:52:57)
o alttaki siyah seylerden ikisi dustugu icin alt tarafi komple degistirmemiz gerekir diyen bir tip cikmisti karsima :) vermezler bu arada makina zaten ertesi gunu yada ayni gun alirsin makinayi, ben aksam goturdugum icin ertesi gun alamamistim, bir sonraki gune vermislerdi. erken goturursen bikac saate alirsin. Isinma problemi butum maclerde var, pil problemi'de flash uygulamalarla alakali oluyor genelde, flash gorunce sapitiyor makina. Benim klavye degisimi icin gitmisti, genel bir kontrol yapip bir hata varmi diye kontrol ettiklerini de soylemisti teknik servis elemani.
yani isin kisasi alt kasayi komple degistirmemiz lazim diye birsey duymak istemiyorsan teknik servis ile gorus, ben memnunkaldim teknik servisten gayet kaliteli calisiyorlar, klavye'ye okadar para bayilinca alt parcalara para almadilar :)

  • lutah  (28.01.13 14:23:41)