5d mark ii Fiyat sorunsalı

Anlamıyorum anlayamıyorum. Bundan 1 ay önce şu almaya 5d mark ii almaya karar verdim bir iki yere sordum 5500 ile 6000 arası fiyatlar öğrendim (Kit haliyle 24-105 l serisi lensle) internette arattırdım yine aynı fiyat aralığı vardı. ama son 2 haftadır aklım almıyor aletin fiyatı 8.000 liraya çıktı. nası lan nası oldu bu?

Hayyama gidip soran oldu mu son zamanlarda 5d mark ii ne kadar dediler?

mark iii ün amerika fiyatı 3250$ (kit hali) amerika dan gelen birini bul 500-600 fazladan ver o fiyata mark iii almış ol.

  • rurouni  (28.01.13 01:52:35)
oha nasıl çıktı? Hayyama sormadım ama Mark III 3500$ iken mark2'yi o fiyata satamazlar, satmasınlar.

Geçenlerde Canon mark2 üretmeyi durdurdu, belki talep fazlalığı vardır ürün azdır o bakımdan yükselmiş olabilir fiyatlar.. Ama uzun vadede tam tersi olup düşebilir de..
  • rodriguez2  (28.01.13 02:01:40)
6d çıktı üretim durdu fiyatlar düşer diye millet abandı herhalde dediğin gibi talep fazlası oldu belki de ama ayıptır insan 2.500 tl de itelenmez ki.

  • Suehtemorp  (28.01.13 02:06:26)
Bu saatten sonra sakin ama sakin mark 2ye o parayi verme. Hayatinin kazigini yersin.

  • halitkin  (28.01.13 10:17:15)