Melo harbiden tükürdü mü?

pozisyonun tekrarına bakamadım aslında 1 kere gördüm ama tam anlayamadım. nabız yokluyorum. sizce melo oğuzhan'a tükürdü mü?

bu arada beşiktaşlıyım. ben tam göremedim açıkçası.

yani çok belli olmuyor bence.Ağzı bi oynamış,ama kapatmamış ağzını.Ağzımı kapatmadan tükürmeyi denedim ben beceremedim.oda beceremez diye umuyorum.ama tabi allah vergisi böyle şeyler.

  • cancan  (27.01.13 22:45:05)
meyreleş tükürmedi diyen bir galatasaraylı olarak melo'ya tükürdü diyemiyorum. 50 defa gösterdiler zaten tükürük görünmüyor da ben asıl o dudak şekliyle tükürmesi zor diyorum. balkona çıktım denedim o şekilde tüküremedim ben :p

  • bgraydin  (27.01.13 22:45:08)
yok bir de kar filan yağıyor ya hani tam tespitleyemedim ben.

  • neseli ispanak  (27.01.13 22:46:22 ~ 22:46:31)
ben ağzını ne şekiller yaparken tüküren adamlar gördüm o yüzden tükürmeye uygun bir açıklı var orada. ama ağızdan çıkan bir şey görünmüyor. ayrıca oğuzhan elini önce alnına sonra burnuna koyuyor şüphe çekti.
not: galatasaraylıyım.

  • bir ileti paylastim  (27.01.13 22:50:41)
bence tükürmedi. "yukarda allah var" hareketini defalarca yapmasına gülmedim değil.

  • zgrydn  (27.01.13 22:53:53)
o şekılde tukuren çok ınsan gordum.melo tukurmeye yeltenmış ama tukuruk çıkmamış bence.

  • amonaki  (27.01.13 22:54:51)
sorunun cevabını bilmiyorum ama araya kaynak yapıp bi soru sorayım.

şimdi bi tükürüğün tükürük olduğunu kabul etmek için ağızdan sıvı çıkması mı gerekiyor?
"pü allah cezanı versin" şeklinde bi tükürük (ağızdan sıvı cıkmadan)de tükürük olarak sayılmaz mı?
sonuçta orda niye adamın yüzünü ısladın diye vermiyo cezayı.o aşağılayıcı eylemi yaptığı için veriliyo.

Kıstas nedir yani bu cezalarda?
  • Skey295  (27.01.13 22:54:59)
skey295 doğru söylüyor... farklı bir bakış açısı. bu da önemli.

  • neseli ispanak  (27.01.13 22:56:04)
fernandes filan birden coştu orada tükürdü bence görüntüye göre karar verilecekse meirelesten fazla ceza alırsa çarşı karışır...

  • isildur  (27.01.13 22:56:15)
tükürmedi fakat keşke bu ahlaksız şike kardeşliğinin (fbjk) suratına tükürmek değilde sıçsaydı

  • vuvuzelamgumusten  (27.01.13 23:01:44 ~ 23:06:58)
tükürük yok kırmızı kart alması için ağzının dibine giren yüksek ahlak sahibi emek ve emekçini dostu topçu var.

  • reverse engineer  (27.01.13 23:11:48)