bu ipad kafayı sıyırtacak bana

yahu 2 saattir bi mp3 atamadım ipade. şunu biraz basit yapsaydın nôlurdu steve? arkadaşlar biri bi el atsın da atalım şu mp3leri ve filmleri. yoksa ben bende olmayacağım.

ipad'i bilgisayara bağla ve itunes'u aç.

itunes'da sağ üstte iPad yazısı çıkacaktır ona tıkla. Karşına gelen ilk ekranda ortada en altta seçenekler var. Bunlardan 'Müzikleri ve Videoları Elle Yönet' olanı aktif hale getir. Daha sonra üstteki sekmelerden bu ipad'de sekmesine tıkla
istediğin mp3'ü ya da videoyu sürükleme yöntemiyle boşluğa bırak.
  • himmet dayi  (27.01.13 21:42:49)
@himmet dayi

aynen dediğin gibi yaptım ama değişen bir şey olmadı? sürükleyip bıraktıktan sonra başka bişi yapmıyo muyuz?

oha olmuş himmet dayıııııııııııııııııı :D

hacı film nasıl atıyoruz ya? aynı yöntemle mi? artı altyazı oynatıyo mu bu meret bilgin var mı?

edit2932903: mkv uzantısını kabul etmiyor.
  • nemo problemo  (27.01.13 21:50:30 ~ 21:56:37)
ipad'in kendi video oynatıcısı altyazı oynatmaz. sadece mp4 destekliyor ayrıca. iki yöntem var:

1. filmleri converter ile mp4'e çevireceksin ve çevirirken altyazıyı içine gömeceksin. bu konuda yardım edebilirim.

2. appstore'dan OPlayer, AcePlayer ya da AVPlayer indireceksin. Bunların tam sürümü paralı maalesef (yaklaşık 5.50 TL) Ama Oplayer'ın ücretsiz Lite sürümü var. Bunda da reklam çıkıyor. İnternete bağlanmazsan çok rahatsız etmez.

Eğer cihaz JB'li ise crackli olarak istediğini kurarsın bedavaya. Bu uygulamalar tüm video formatlarını (büyük bir bölümünü diyelim) oynatır ve altyazı desteği var.
  • himmet dayi  (27.01.13 22:04:10)
eyvallah ftp ile atıyorum.

  • nemo problemo  (27.01.13 22:23:37)