netten kazıklanmamak için

şimdi ben bi elemndn bişey alcam yarın kargolucak, ben parayı yatırcm önce. azda değil 500 tl.

acelem olduğundan almam gerek salı elimde olmalı, oda hemen satmak istiyo haklı. sahibinden fln olamaz ondan. zor buldum zaten sahibnden desem gider başkasına satar.

parayı nasıl yatırayım kargolamazsa geri alma şansım olan ne vardır, bana kredi kartı numarasını verdi onda masraf olmuyor ya, güvenilirde biri gibi feysten yazıştık ama ne önerirsiniz

Hic bulasma dostum.

  • bahadr35  (27.01.13 19:56:24)
Sakın diyeyim, geri alma şansın yok. Sahibinden açmıyorsa biri bil ki vardır bir bit yeniği.

  • Mikail bey  (27.01.13 19:57:43)
sanalpazar uzerınden yapın ıslemı bence en guzelı o komısyonda az kesıyor.

  • horizon  (27.01.13 20:03:42)
sakın yapma öyle birşey.
sen parayı yatırdın ve adam kayıplara karıştı nolcak?
bence hiç ama hiç bulaşma.
  • bana da bu yakisir  (27.01.13 20:11:01)
kargoyu alınca yatıracağım de kabul etmezse bırak bence.

  • sle  (27.01.13 20:17:27)
İnternet'te tanıştığın kimseye güvenme. Karşındaki adamı görmüyorsun, tanımıyorsun, içinden ne geçer zaten bilmiyorsun. Kaldı ki 1-2 kere aynı sorunu bende yaşadım. Giden para bir kenara keriz yerine konduğuna yanarsın.

İllede şansımı deneyeceğim diyorsan Sanal Pazar'da hesap açsın sana ürün satacak kişi. Ücretsiz mağaza açabiliyor ve komisyonda çok uygun. Hem senin paran güvende olur sorun olursa hesabına iade eder Sanal Pazar..
  • synche  (27.01.13 20:20:06)
gözünü seveyim yapma böyle bir şey.

  • kamera motor  (27.01.13 20:25:22)