Ürün iade/değişim olayı

Ayakkabı dünyasından 3 ay önce bir bot aldım ve yanları açıldı. şimdi gidip iade etmek istiyorum fakat bunlar inceleme süresi falan derken beni bu kar kışta ayakkabısız mı bırakırlar. yoksa inceleme süresinde beni idare edecek bir ürün talep etme gibi bir hakkım var mı?

abi 3 ay ayakkabıyı giyiyorsun ve ayakkabının yanları açılıyor öyle mi? iade edeceksin bir de, yani garanti olayına da girmiyorsun.

ne malum senin o ayakkabılarla top oynamadığın? ne malum senin ayakkabıyı yırtmadığın?

o dediğin 20 gün süresi var iadenin.
  • thracian  (27.01.13 13:12:51)
incelmeye gidebilir. bu süreçte elbette başka bir ürün talep edemezsiniz!
yaklaşık 30 gün (şimdilerde 20ye indirildi deyolla)içinde size dönüş yapılır. eve bizden kaynaklı bir sorun iade edebilirsiniz veya müşteri hatası yapacak bir şey yok diye. Büyük olasılıkla 2. sini söyleyecekler. ama belki bakım/tamir falan yapılır.

  • jimjim  (27.01.13 13:16:32)
işte bunun için bir araştırma yapıyorlar ya asabi kardeşim. ondan bahsediyorum. o süre içerisinde ben ne halt yiyeceğim diyorum. ayrıca senin bahsettiğin 20 gün ki sanırım o da 20 değil ama, o farklı bir mevzu.

  • Zaphod  (27.01.13 13:18:37)