sanal sürücüden windows 7 yüklenir mi?

sorunun özeti başlıkta.

sorunun kendisi de şöyle:

laptop'ımın dvd sürücüsü verimli çalışmadığı ve elimde ne yazık ki 4 gb'lık bir usb stick olmadığı için windows 7'yi sanal sürücüden kurmak gibi bir karar aldım. windows xp içinde daemon'la kurulmuş bir sanal sürücüden yüklemeye başlasam bana problem yaşarmışım gibi geliyor ancak yine de bir sorayım dedim. hani belki olur.

yüklenir, paşalar gibi hem de ben öyle yükledim.
vista'yı da öyle yüklemiştim. no problem.

  • abtash  (14.01.09 09:32:35 ~ 09:40:04)
şu adreste söylenenleri yaparak hard diskten de kurulum yapabilirsin.

www.mydigitallife.info

15. maddeyi yaptıktan sonra az bekle, heyecan yapma hemen gelmiyor install ekranı.

edit: mrtksn, birader gene mi sen??
  • emrag  (14.01.09 10:10:19 ~ 10:11:22)
bir şey yapman gerekli değil, sen daemon üzerinden çalıştır yeter, kurdum diyorum yalan mı söyleyeceğim:)
@mrtksn daement. kuruluma başlarken gerekli. win7 içindekileri extract ediyor önemli olan da o zaten. yeniden açılıyor kurulum devam ediyor sorun yok.

edit: emrag alışacaksın, burası mrtksn'in mekan:) fena mı ücretsiz teknik destek işte.
  • abtash  (14.01.09 10:16:29 ~ 10:18:08)
evet kurulabilir, ben de bu şekilde kurulmuş bir windows 7 üzerinden yazıyorum bunları.

  • opteron  (14.01.09 11:38:09)
evet arkadaşlar oluyormuş. şu anda w7 ile yazıyorum bunları ancak sürücülerimin hiç birisini yüklememiş olmasını esefle kınıyorum.

  • co2s2  (14.01.09 14:54:12)
şu an seven ile yazdığına göre en azından ethernet'ini tanımış sanırım. ha bir de nasıl bir sistemin var acaba? benim bütün driverları tanımıştı. update sorununu çözer sanırım.

  • abtash  (14.01.09 15:27:13 ~ 15:27:50)