[]

FG ortalamayı daha çok mu düşürür?

Bi sınavım vardı finalde. ödev filan vermiş kadın. ben de girmemiştim. haliyle FG geldi. şimdi bütünlemesi var. girip boş kağıt versem de FF gelse ne olur? Ortalamada kıpırdama olur mu?
 
fg diye not duymadım açıkcası. notlar aşağıdaki gibidir ve kredinle çarpınca ortalamana etkisini bulursun...

ff-0
fd-0,5
dd-1
dc-1,5
cc-2
cb-2,5
bb-3
ba-3,5
aa-4
  • orhan tv  (26.01.13 16:13:08) 
NA yerine mi kullaniliyor sizde FG acaba?


  • seoman  (26.01.13 16:25:39) 
fg girmedi demek, ff den ortalama için bir farkı yok. ikisi de 0..


  • calzoncillos  (26.01.13 16:31:16) 
@seoman evet, büyük ihtimalle öyle.


  • efreet sultan  (26.01.13 16:33:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.