Almanyayı bilenler???

selam Almancılar,

Ben haziran sonunda kardesimi Almanya Siegene goturmeyi dusunuyorum ancak buldugum en uygun/yakın ucus gece 01*da Kölne , ancak o saatten Kolnden Siegene gecebilri miyiz bilmiyorum? Toplu tasıma var mıdır? biz muhatap bulabilir miyiz o saatte havaalnında yolculuk icin bilmiyorum.

oralardan bu konularda bilgi verebilecek olan var mı?

nihai olarak gidecegimiz sehir siegen ancak Koln uzerinden gece 1
den sonra gidecegiz?

tesekkurler
Ozcan

kölnden trenle siegen e geçebilirsiniz.

www.bahn.de

burdan tren saatlerine falan bakabilirsiniz.
  • c1b2k3  (26.01.13 12:44:20)
almanya da toplu tasima yok kardesim fakat her saat bir tiren gidiyor köln den siegen e :) bende almanya da kaliom

abicim siegen de neyapcan orasi kücük sehir ?
  • samiabi19  (26.01.13 12:45:58)
die bahn sayfasindan köln bohn flughafen aratmaniz lazim, gidis yeri icin de siegen.

reiseauskunft.bahn.de

trenler aktarmali buna dikkat etmeniz gerek.
  • aventura  (26.01.13 13:00:20 ~ 13:01:34)