aras kargo vs yurtiçi kargo

oldum olası yurtiçi kargo ile çalışıyorum. sahibinden.com üzerinden bi ipad kılıfı alıyım dedim. 3 gündür kargo şubede ama hala getirmediler. yurtiçi kargo 2 gün sonra yola çıkmasına rağmen kargom elime ulaştı.

neyin peşinde olabilir bu aras kargo? yani nereye şikayet edebilirim?

varsa aras kargonun twitter veya facebook hesabına şikayetini ilet. genelde bu kanallar daha aktif takip edilir ve hızlı cevap donulur.

aynı şekilde musteri hizmetler de etkili olabilir ama diger iki kanal daha oncelıklıdır.
  • kennym  (26.01.13 11:38:40)
twitterda çemkirince dönüyor yurtiçi kargocu. aras'ı bilmiyorum.

  • 9kuyruklukedi  (26.01.13 12:07:52)
size bakan şube iyi çalışmıyordur. şikayet edebilir veya asgari ücretle günde 12 saat çalıştıkları için mazur görebilirsiniz. bizim de burdaki yurtiçi şubesi dandik ama adamlara kızamıyorum personel yok.

  • bihaber  (26.01.13 12:57:50)
@bihaber bu kafaya sahip müşteriler oldukça bu firmalar da asgari ücrete 12 saat adam çalıştırır, hiç bir zaman da düzelmez. size elemanları şikayet edin demiyor kimse, aras kargoyu şikayet edin. kendi içlerinde hizmet kalitesini geliştirmek için neleri değiştirecekleri onlara kalmış.

  • winstoncash  (26.01.13 14:44:48)
o da bir yaklaşım. ama hizmet kalitesinin nasıl yükseleceği belli; kalifiye eleman çalıştıracaksın ve daha fazla ödeyeceksin. bak bana bakan şube sabah 12'de açılıyor akşam 12'de kapanıyor. orda ben çalışsam ben de kasmam kendimi. firma zaten paketlerin ne zaman teslim edildiğini sistem üzerinden takip edebiliyor. umurlarında olsa niye bu paket üç gündür bekliyor diye takibini yaparlar.

edit: sabah 8 akşam 8
  • bihaber  (26.01.13 14:58:27 ~ 17:16:46)