mega hafıza ürünleri

melik duyar adlı bir adam var şampiyon felan olmuş bu hafıza konularında, görsel hafıza geliştirme vs. gibi konularda eğitici cd ekli kitapları felan var, kullanan var mı ?

poster iti = posterity = gelecek nesil
dan çın= dangeon= zindan
kazım = chasm= derin yarık
griydi,lokmalı falan beş on kelime daha

bunları 15sene evveli hbb de hatice aslanla çıktığı bir programda ezberletmişti hala unutmadım. Bir kaç da matematik tekniği öğrendim yine o programlardan. Adam senin hafızanı geliştirmiyor teknik öğretiyor. İşe yarar yani
  • orhan tv  (25.01.13 20:38:32)
evet bende çok önceden görmüştüm o poster iti olayını bende hatırlıyorum, demek bu adamınmış.

  • memories  (25.01.13 20:43:41)
bunları bi ara toptan torrentini bulup indirmiştim

torrentte aratırsan bulursun belki
  • Ramiegovic  (25.01.13 21:20:00)
ücretsiz mail bültenleri var, üye olabilirsin.

  • 9kuyruklukedi  (26.01.13 00:09:46)