Adnan - Rasim Tartışması

beyler şimdi dün 5-6 dakikalık olanları izledim. gördüğüm kadarıyla rasim ozan herifi yeniyo. fakat bugün bi bakayım dedim.
sitelerde Adnan oktar rasim ozanı dümdüz etti, adnan oktar rasim ozanın ağzını burnunu kırdı falan diyolar. olayı benmi anlamadım yoksa tam izlemedim mi

ben izlemedim. ama siteler dediğin eksisözlükse. bu tarz tartışmalarda en son bakılacak yer orası. talibandan daha bağnaz insanlar var. doğru yada yanlış farketmez. kimi sevmiyorlarsa her zaman haksızdır.

  • dokunmakalbime  (25.01.13 15:14:52)
al birini vur ötekisine. en başında söyleyeyim rasim efendinin karşısında kim olursa olsun bana sempatik geliyor. o kadar tiksiniyorum bu rasimden. fakat karşısında ki harun yahya olunca durum farklı tabi. kimse kimseyi yenmiyo, sadece maymunluk yapıyolar o kadar. rasim'in son çırpınışları bunlar. ilk zamanlar liberaller sağolsun epey ekmek yedi ama şimdi kimse yüzüne bakmıyor. yakında osman gökçek'de siktir edicek kendisini. harun yahya ayrı bi bok, adresini bile açık açık veremediği sikindirik bi televizyondan lölö yapıyor, onunda son nefesleri. işte bunun neticesinde böyle şeyler çıkıyor ortaya. muhtemelen yayından sonra birbirlerini arayıp, iyi iş çıkardık bu olay 1 hafta gündemde tutar bizi demişlerdir.

  • veeeys  (25.01.13 15:23:09)
hangi sitelerden baktın bilmiyorum ama yorumlarda müritler iş başında :)

hem kimin kimi yendiğinin ne önemi var. herkes herkesi biliyor zaten. kılıçdaroğlu-gökçek
kırca-altaylı
oktar-kütahyalı
illa galip mi aramak lazım. herkes herkesi biliyor
  • smoothcriminal  (25.01.13 15:33:39)
adnanın tarikat üyeleri twittırı feysbuku deprem olmuş gibi yazı yazınca bende şaşırdım doğal olarak. misal o bacıların twittır face hesaplarına baktım izlediğim programdan apayrı şeyler gördüm

  • xxfastboy  (25.01.13 15:36:08)