Başkasının üzerine olan Avea hattı kendi üzerine almak

5-6 sene önce okulda dağıtılıyordu avea hat, ordan almıştım. doğal olarak hat benim üzerime değil şu anda. galiba o zaman dağıtan görevlinin adına. benim o görevliyi bulma gibi bi şansım yok.

geçen sene falan sorduğumda o kişinin de gelmesi gerektiğini söylemişlerdi, hattı kendi üzerime almak için.

Bi arkadaşatan duyduğuma göre bu sene alabiliyomuşuz yeni yasa çıktı falan dedi. biraz google ladım am sağlıklı bilgiye ulaşamadım. taahhüt falan verililyomuş diye duydum.

Hattı başkasının üzerine olupta, hattı kendi üzerine alan var mı? bunun için bi ücret ödeniyor mu aveada?

evet 1 temmuza kadar ücretsizdi. şu an en aşağı 55 60 tl olması lazım ve evet, hat sahibine ihtiyaç var. ücretsizken de vardı.

  • kenarortay  (24.01.13 12:50:46 ~ 12:53:31)
hat sahibini tanımıyorsak bu hattı üzerimize almamaız imkansız o zaman.

  • contavolta  (24.01.13 14:10:40)