En ucuz ekitap okuyucu

wifi ve 3g olmasa da olur sadece e-ink olsa yeter, uygun fiyatlı bir cihaz önerebilir misiniz ? sadece roman okumak için kullanmak istiyorum o yüzden çok şatafatlı birşeye ihtiyacım yok.

amazonun en düşük modeline bak, 65 70$a bulursun.

  • megafon  (23.01.13 22:54:03)
nook simple touch var bende.

tam istedigin sey, e-ink var sarji uzun sure gider. her turlu dosyayi acar, epub, pdf vs.
  • ocaan  (23.01.13 22:55:24)
txtr beagle

  • buzbebek  (23.01.13 22:57:38)
kindle 4. reklamlısını alırsan hele daha da ucuz. reklamlı dedim diye de korkma, kitap listesine bakarken en altta bar şeklinde cıkıyor. ekran koruyucu olarak da reklam kullanıyor. ancak wifi ile bir kaç gün bağlanmazsan ekran koruyucun kindle klasiklerine dönüyor. tavsiyedir. kullanıyorum.

edit: kindle'ın en güzel özelliklerinden biri çok hafif olması diye biliyorum. metrobüste bile okuyabiliyorsun.
  • dasher  (23.01.13 22:59:26 ~ 23:00:01)
txtr beagle ekranı çok ufak geldi gözüme. birde wifi falan hiç gerenk yok halihazırda bir ipadim var bana e-ink'i olan uzun süre pili giden basit bir cihaz lazım. 4. nesil kindle 280tl türkiye fiyatı çok geldi

edit: hah unutuyordum birde bunların güneşte ekranı parlamayanları varmış sanırım rahatça okunan o özelliğin ismi nedir bilmiyorum o da olsa tadından yinmez
  • sabor  (23.01.13 23:06:18 ~ 23:07:59)
amazon'dan alırsanız kargo dahil 80$'a geliyor.
amazon'dan kindle alma rehberi: kindlebilgideposu.com

kindle ile ilgili sorularınız için faydalı bir grup: www.facebook.com
  • unalub  (23.01.13 23:16:03)