rapidshare manager programı

arkadaşlar çıldıracam lütfen yardım edin.premium hesabım var bu manageri kullanmak istiyorum.bileniniz varsa linkleri ekliyoruz ve take links butonuna basıp kullanıabilir olup olmadıklarına bakıyoruz.benim sorunum ise her zman hata vermesi..take links butonuna basıyorum fakat normalde indirebildiğim dosyaya bile kullanılamaz diyor.ne yapacağım ben çıldırmak üzereyim şu gece vakti

premium varsa bence flashget kullan. programı kurduktan sonra rapidshare linklerini direkt yapıştırabiliyorsun programa.

ondan sonra sol altta "üyelik gerektiren site mi" tadında bir kutu var. orayı işaretleyip kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarsanız tıkır tıkır ardarda bütün downloadları sorunsuzca yapabilirsiniz. (save as default seçeneği de teker teker hepsi için uğraşmamak adına ideal)
  • andy kaufman 2  (13.01.09 00:57:27)
  • mortifera  (13.01.09 01:00:13)
@andy kaufman 2

aslinda flashget le çok güzel oluyodu.fakat bu bulundugum yurt ortamında interneti kısıtladılar ve flashget i kapattılar yalnız gece 12 den sonra açılıyo.sorun nedendir bilinmez flashgette bu olaydan sonra download yapamaz oldum.orbit felan onda yapabiliyorum,fakat ondada bu toplu indirme olayını yapamıyorum
  • artikbenimdebirvolvomvar  (13.01.09 01:04:32)
download için kullanılabilecek en son programdır rapidshare manager.

  • sutlu nescafe  (13.01.09 08:39:45)
  • winsome  (13.01.09 08:55:46)
flashget candır.

  • indeed  (13.01.09 14:37:22)