Sigara içen doktor?

Bu ne şimdi? Açıklaması var mı?

yok

  • entrapmen  (23.01.13 00:40:20)
komite.

  • mutevazi  (23.01.13 00:41:35)
daha kötüsü var, sigara içen kimyager ve sigara içen biyolog. bunlardan biri ben oluyorum. içerken düşünmüyorsun çünkü içerdiği maddeleri ve neye neden olduklarını.

  • carline  (23.01.13 00:42:30)
var. sigara içmesi doktor olduğu gerçeğini değiştirmez. kimseyi de ilgilendirmez.

  • sifirin altinda  (23.01.13 00:42:40)
doktorlar sağlığa zararlı şeyler yemez, içmez, yapmaz diye bir kaide mi var.

  • hayal fazlasi  (23.01.13 00:43:14)
küfreden imam, rüşvet alan hukukçu, ders anlatamayan öğretmen...

neden içmesin arkadaş takılma bu konulara .
  • benbuhayatın  (23.01.13 00:43:56)
senin sağlığını iyileştirmekten sorumlu. kendi sağlığı kendini ilgilendirir.

  • vizdilva  (23.01.13 00:56:41)
hocanin dedigini yap, yaptigini yapma.

  • jemjumun intikami  (23.01.13 00:58:43)
sigara salt sağlığa zarar vermek amacıyla tüketilen bir nesneymiş gibi konuşuyorsun amk. sigara keyif verici bir maddedir. alkol gibi, tatlılar gibi.
keyif aldığı şeyi yapıyor adam. sanki doktorların kendilerini uzun yaşamaya adaması gerekiyormuş gibi şaşırmak asıl enteresan olan. kaç tane doktoru spor yaparken gördün? çoğu doktor hiçbir şekilde beslenmelerine dikkat etmez zaten.

  • durdenist  (23.01.13 01:13:54 ~ 01:14:17)
derslerin ağırlığı altında ezilmek. genç yaşta kahırla dolmak vs.

  • princess 0f suburbia  (23.01.13 01:23:31)
Bir kere çapada EKG dersine girdim, öylesine, orda da doçent anlatırken, içmeyin arkadaşlar falan dedi, sınıfta "he amk he" tepkisi oluştu. Bence büyük paradoks, onlar da farkında(en azından muhabbet ettiklerim)

  • dampire  (23.01.13 02:15:06)
açıkcası ben sigara içen bir doktorun söylediklerine güvenmem.çünkü bu kadar sağlık için zararlı birşeyi içen bir doktorun bana bulunacağı sağlık tavsiyelerine güvenmiyorum.düşünün ki bir hasta sigara içiyor ve bütün hastalığının ana sebebi sigara,o doktor hastasına sigarayı bırak nasıl diyebilir.ben her zaman sağlık sözkonusuysa doktoru örnek almak isterim,çünkü en iyi o bilir sağlığı ama sigara içiyosa nasıl olcak?

  • rock n roll  (23.01.13 07:23:29)
sigara içen göğüs uzmanı için;

(bkz: oksimoron)
  • mahsunkul  (23.01.13 08:11:00)
doktor dediğin zararları daha ayrıntılı olarak biliyor o kadar. yoksa her tiryaki gibi o da bağımlı. iş sadece mantığa kalsa sigara şirketleri çoktan batmıştı

  • lazpalle  (23.01.13 08:52:56)