disneyland- yetişkinler için

disneyland a gitmiş olanlar; koca koca adamların binip eğlenceği,hızlı roller coaster dır, böyle theme parklardaki gibi yukarı çıkmalı,birden düşmeli şeylerdir,korku tüneli vari şeylerdir..

neler önerirsiniz koca adamlar için?

Girişte verilen haritada türlerine göre sıralanıyor aktiviteler. Her parkta aynı şey olmadığından isim vermek zor ancak haritada görürsün rahatlıkla.

  • cakabo  (22.01.13 12:22:59)
space mountain, aerosmith hatta bütün roller coasterlar eğlenceli bence.
düşmeli falan da twiligtzone otel asansörü temalı bi mevzu vardı da zaten gidince 10 dakikada etrafa bi göz atıp anlayabilirsin koca adama uygunluğunu.
sırada beklemiyosun zaten ilgini çekenlerden randevu alıyosun, belirtilen saatte orda oluyosun falan.

edit: cakabo haklı disney var, disney var. benim cevabım hayli parizyendir.
  • arakhna  (22.01.13 12:23:33 ~ 12:36:09)
paris içinse bu soru Asterix diyorum. biz disneylandda karar kılmıştık o kadar cesur diiliz diye ama...

  • aeroflot  (22.01.13 13:46:50)
roller coaster'ların hepsi zaten koca koca adamlar için, hepsinde adrenalin yüksek/korkunç.

  • secilmis uye  (22.01.13 14:58:08)
gidip orada karar verme gibi bir durum szö konusu değil ama, türkiyedeyken herşeyi ayarlamış olmam lazım

  • limonlufiruze  (22.01.13 16:04:09)
international.disneylandparis.com

Buradan herşeyi inceleyebilirsin.
Bir de tik atarsan tam süper olacak.
  • cakabo  (22.01.13 19:37:34)