Kredi Kartı Sorularıma cevap..

Sevgili Tebler, Bonuslar;

Kredi kart Limitinin sonuna geldim, malumunuz ay sonu bir de..2 basit sorum olacak..

1. Hesap kesim tarihi 22 ocak salı (yarın), asgarisi de 200 tl. bir de yarın ve diğer gün de faturaların son günü..

tek seferde hem asgariyi ödeyip kurtulmak, hem kartta yer açmak, hem de bu açılan yerle faturaları yatırmam gerekiyor yarın..

yarın sabahtan 200 tl yatırsam hem bu asgariyi ödeyip kurtulup, hem de kartta yer açar mıyım ki, yoksa çarşamba günü mü karta para yatırmam gerekir bunun için?

2. bir haftadır limitimi arttırın diye aradım, internet şubesinden not bıraktım ama arayan soran yok. 2 sene öncesinin 1000 tl limitiyle bir ayı çevirmeye çalışıyorum resmen..çalışıyorum da..alt tarafı 2000 tl olsun dedim limit..çok şey mi istedim?

yatirdigin kadar limit acilir. son odeme tarihinden sonra ise odenmemis miktar icin faiz islemeye baslar.

  • she was my baby  (21.01.13 22:14:54)
demek istediğim hesap kesim günü yatırdığım para asgari yerine geçer mi?

yoksa yarın o 200 tl yi yatırırsam, sonra asgari için bir 200 tl daha yatırmam gerekir mi?

ilk günden hiç yatırmadığımdan prosedürden bihaberim:)
  • su olsam ates olsam  (21.01.13 22:21:34)
gecer gecer, asgari miktari belirtilmis vs. normal para yatiriyorsunuz iste o miktarin ustunde.

  • she was my baby  (21.01.13 22:29:44)
22 ocak gecesi saat 23.59da keser hesabı. dediğin şey olmuyo yani. 200 yatırıp iş görüp 10 gün sonra bi daha 200 yatırman gerekir.
hesap kesimi 21i olsaydı senin plan tıkırdardı.

çok şey istemişsin, %100 artırım kolay kolay olmuyo ki.
  • njtbcrn  (22.01.13 01:34:59)