[]

Üzerinde Marka Olan Gömlek

Resmi bir iş ortamında (kravat+ceket falan) üzerinde marka yazan gömlek nasıl bir görüntü yaratır.

Gider mi marka yazmayan mı tercih edilmelidir? (ceketi çıkdığımız durumları var sayıyıoruz)

örnek: www.sararshop.com

 
el kadar yazmıyorsa bişey olmaz. zaten genelde cebin üstünde ve gömlekle aynı renk olur marka.


  • hope ender  (21.01.13 16:39:05) 
Valla benim abim marka ceketleri sırf amblemi için alıyor. Daha dün Sarar'dan 700 liraya aldığı hayvani montumsu şeyi üzerinde sırf Sarar amblemi olmadığı için geri vermeyi kafasına koymuştu. Sonra kıyısında bir tane bulduk da huzura erdi pislik. Ha abim olmasa buna küfrederdim, gerçi yine de ediyorum. İşin özü: Gider gider. Her türlü gider.


  • Hallerlale  (21.01.13 17:12:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.