iddaa'dan nasıl para kazanıyorsunuz?

canlı bahis, güzelce inceleyip tahmin yapma, yorum okuma, istatistik kasma vs yolları denedim, ara sıra para yükselsede sonuç: bakiye: 0 tl.

maç satıyorlarmış, ilkyarı-ikinci yarı sonucu. 25 oranlı falan.

nedir kazanmanın yolu yordamı?

şans öyle analiz falan tamam ama belli olmuyor tutmuyor şansın olacak risk alacaksın.
Sadece 1 defa 30 tl tutturdum o gün bilgisayarım bozuldu 40 tl masraf ettim ve bıraktım oynamayı.

Not: 2 yıl iddaa bayisi çalıştırdım.
  • basond  (20.01.13 20:19:25)
iddaa'dan değil, netten oynuyorum, sadece basketbola oynuyorum, çünkü çok iyi biliyorum ve takip ediyorum. bahiste para kazanılmaz, para biriktirilir.

  • baldur  (20.01.13 20:24:37)
basond+1

3 kere kazandım. 3unde de kazandığım para misliyle çıktı.sonrasında oynamayı bıraktım.
  • necat  (20.01.13 20:31:46)
arada sırada bıraksam da, bir ara 2-3 senelik uzun bir ara da vermiş olsam, topladığında en az 4-5 seneyi aşan bir bahis geçmişim var. son 5-6 aydır hiç oynamadım, oynamayı da düşünmüyorum.

gayet iyi paralar kazandığım da oldu, kaybettiğim de oldu. öyle abartı rakamlar cebimden çıkmadı neyse ki ama harcadığım zamanı dengeleyecek kadar da kazanmadım. herkese göre iyi rakamlar kazandım ama yeterli seviyede değil bence. zaten toplasan uzun vadede illa ki zarar etmişimdir, çoğu profesyonel olmayan bahisci gibi.

illa oynamalıyım diyorsan da kendi kasa sistemi bulmalısın. tutturma oranın %60'lardaysa mesela gayet yeterli. yurtdışındaki profesyonel bahisciler %55'i geçen tipster'lara parasını verir ve kasalarını onlara ayırır. tabi senin benim gibi 100 lirayla başlamak yerine, çok daha yüksek paralar dönüyor. dolayısıyla sabırla sezon sonunu bekleyip, o şekilde kar elde ediyor. bahiste de tek kazanmanın yolu budur, başka bir yol yoktur, özellikle bizim gibi sabırsız, kısa sürede binlerce liralar kazanma amacında olanlar için bahiste sonuç hep aynıdır. şansmış, riskmiş, istatistikmiş, o ligi, sporu çok iyi bilmekmiş, bahiste sermayen ve o sermayeyi doğru kullanabileceğin bir kasa sistemin yoksa bu olaydan para kazanman mucizeler kalmıştır. mucize dediğim de ayda yılda bir kuponun tutmuştur, 5 bin, 10 bin vermiştir, odur hani. o da binde bir şansla olabilecek bir olay.

özetle, bahsi bırak, parana yazık. hadi parayı da geçtim, zamanına yazık. zaman şu hayatta bize verilmiş olan en önemli şey, doğru kullanmak lazım. ben anca uzun süre oynadıktan sonra anladım bunu. ne güzel kasan da sıfırlanmışken, bırak bu olayı, vaktini çok daha değerli bir şekilde geçir.

not: 25 oranlı maçları falan da satın almışlığımız vardır birkaç arkadaşla merak edip, hem de gayet güvenilir gibi gözüken yabancı sitelerden. bak site diyorum bir de, facebook falan da değil. tabi tutmamıştı. onların hepsi dolandırıcı, istisnasız hepsi.
  • soso  (20.01.13 20:51:14)
soso güzel açıklamış. sezon başında başlıcaksın, kasa sisteminle. kendine bir hedef koymasan sene sonuna kadar oynayıp maksimum karı etmeye çalışacaksın. olay bu.

ben çok farklı sitelerden bugüne kadar 2000 lira civarı kaybetmişimdir son 3-5 senelik bahis hayatımda. bağımlısı değilim, 3 ay oynarım 5 ay bırakırım, dönem dönem oynarım yani. kaybetme nedenim sabırsızlıktan başka bir şey değil. 100 doları 1 ayda 200 dolar yapıyorum düzenli giderek, sonra neden çok yapmıyorum diyorum, önüme çıkan maça oynuyorum, zararı çıkarmak için daha fazla basıyorum bu sefer o da batıyor, en son kasayı da basında bahis maceramın sonuna geliyorum. lost serilerinde biraz dinlenmenin ve çok seçici olmanın yararı var. sonuç olarak dediğim gibi 100 doları 1 haftada 1500 dolara çıkarman için acayip sürprizler bulman gerek. ama 8 ay sonra 1500 dolara çıkabilirsin düzgün bir kasa sistemiyle.
  • baldur  (20.01.13 21:12:48)