hakkari dag ve komando tugayi

çok yakın bir arkadaşımın askerliği buraya çıktı. burası hakkında bilgisi olan , paylaşırsa pek sevinirim. teşekkürler.

gecmi$ olsun.

  • katafalk  (09.04.07 17:42:05)
amcam orda askerlik yapmıştı. hala elinde tahta tabanca yuvarlanıp duruyor ortalarda,
yediklerini anlatmıyor gerçi artık sofra ortamında börtü böcek :)

  • efruz  (09.04.07 18:00:24)
tugayda ne yapacağına bağlı.bakarsın oraya gider karargahda yazıcı olur günün 24 saati 4 duvar arasında takılır bir bakarsın dağa çıkarırlar.

  • devourthedamned  (09.04.07 22:30:25)
uzun mu kısa dönem mi belirtmemi$sin.
kısa dönemse kı$ladan dı$arı çıkarmıyorlar. zaten doğru dürüst "çar$ı" da yok. ama uzun dönemse i$ biraz deği$iyor.

  • sleepy99  (11.04.07 15:48:10)