gs-bjk maçına gitmeyi düşünüyorum

iyi akşamlar, ilk kez türk telekom'a ve galatasaray'ın maçına gideceğim, başka şehirde olduğum için bileti internetten alacağım sanırım biletix'te satılıyor.

- internetten tek kartla iki bilet alabiliyorum değil mi?
- aldıktan sonra çıktısını mı alıyorum stada nasıl gireceğiz?
- sizce biletlerin fiyat aralığı nasıl olur ve ne zaman satışa çıkar?
- başka dikkat etmem gereken neler var?

gs biletleri artık biletixte satılmıyor.

-bilet.galatasaray.org sitesinde satılıyor. daha doğrusu ilk defa bjk maçında satılacak

-tek kart ile derbilerde maksimum 2 bilet alabilirsin

-alırken iki seçenek suncaklar; biletimi kargo ile gönder ya da biletimi gişeden alacağım diye sana uygun olanı seç eğer gişeden alacağımı seçersen sana bir numara vercekeler o numara artı bileti aldığın kredikartı ve kimlik ile gişelerden yazdıracaksın

- bu sene derbilerde en ucuz yer 70 tl oldu ama 70tllik biletler çok az sayıda satılıyor alamazsın büyük ihtimal 100tllik yerden belki alabilirsin

-gsbonusun yoksa hiç kasma alaamzsın gsbonusun varsa biletin çıktığı saatte internetten bir dene belki alabilirsin benim önerim direk 70liğe değil de 100tllik bölgeye saldır.
  • 10lion sinisterer  (19.01.13 21:36:25 ~ 21:37:48)
bilet.galatasaray.org sitesinden satılıyor artık iç saha maçları için biletler. iki bilet alınabilir. çıktısını gs storelardan alıcaksınız. ayrıca gs bonuslular için biletler önceden satışa çıkar. ve site ilk an çok zorlanıcak, alamama ihtimaliniz çok yüksek.

  • only the strong survive  (19.01.13 21:46:11)