4,00 ortalama yapanlar hakkında ...

... Ne düşünüyorsunuz ?

helal olsun diyorum

  • pike  (19.01.13 14:19:22)
(bkz: inek)

  • all girls dream  (19.01.13 14:19:55)
çoğunluğu yalakadır

  • gudumlu anne terligi  (19.01.13 14:22:42)
hakkıyla aldıysa aferin derim benim dönemimde mezun olduysa beni geçen g.t buymuş derim.

  • exodia  (19.01.13 14:24:13)
benimki 3.98 :(

diyorum.
  • [silinmiş]  (19.01.13 14:24:32)
sosyal bilimler, iletişim bilimleri gibi fakültelerde okuyorsa inek olmasına gerek yoktur. orta seviyenin üstü derecede kitap okuyorsa yani genel kültür seviyesi yüksekse 4 getirmesi kolaydır. bu tarz fakültelerin hepsinde genelde psikoloji,siyaset,sosyoloji,felsefe gibi dersler hangi bölüm olursa olsun bulunur. teknik ve uzmanlık dersi çok yoktur diğerlerine göre. ve ders içerikleri gündelik hayatta çok fazla karşılaştığınız şeylerdir(tabi gündemi takip ediyorsa). ama diğer bölümler için harbiden kasmıştır, tebrik etmekten başka birşey söylenemez sanırım.

  • secilmis uye  (19.01.13 14:29:44)
4.00 yapanlar inek değil zekidir...hiçbir zaman inekler birinci yada derecede olamazlar... inekliğin yanında zekilik şarttır.

  • patos64  (19.01.13 14:37:58)
iyi not almanın bir yolunu bulmuşlardır.Knedilerine has bir ders çalışma sitilini oturtup disiplinle çalışırlar.Bu aslında hem iyi bir şey, hem de kötü.Kötü olmasının sebebi, bu kişiler olaylara farklı bakış açısı geliştiremezler. Genelde akademisyen olurlar.Daha düşük not alanlarınsa daha büyük işler yaptıklarına da şahit oluruz.

  • AWD  (19.01.13 15:02:59)
sırf ineklemeyle olmaz o iş. hocaların kıçından ayrılmican. kralcı olucan, bi taraftan da ineklicen. sonra gelsin 4.00. ben hoca kıçı öpmediğimden 3.50'de kaldım panpa.

  • only the strong survive  (19.01.13 15:04:45)
okuluna ve hocasina gore degisir. hocalar iyiyse zaten yalakalikla birsey alamazsin. ama turk tipi akademisyense genelde yalakalar 4.0 ceker cunku hoca her sene ayni seyleri sorar ve bu elemanalar yavsayip sinav sorularini isterler.

bizde bazi hocalar adam gore not verirdi ne kadar calisirsan calis kendi yazdigi cevap anahtarini ogrenci kaadi sanip 60 veren tipse yalakalik gerek
  • mazungu  (19.01.13 15:05:00 ~ 15:07:33)
beni ikiye katlamış. iki kere helal olsun diyorum.

  • kargn  (19.01.13 15:22:17)
yalakalıkla 3 3,5 yapabilirsiniz ama 4 yapamazsınız. 4 yapacak adam yalakalık yapmaz, büyük ihtimalle genius falandır.

not: bu yazdıklarım mühendislik, fen bilimleri içindir. sosyal bilimleri bilmiyorum.
  • acan99670  (19.01.13 17:36:32)
çok büyütülecek bir şey değil. düzenli çalışma yeterli. yüksek ortalamalılar genelde iş hayatında yüksek egolarından dolayı başarısız bile olabiliyorlar hatta.

  • roket adam  (19.01.13 17:44:58)