İnsan Kaynaklarını ben arasam mı?

İstanbul'dan bir teknoloji firması görüşme için İstanbul'a çağırmıştı ve ben İstanbul dışındayım.
O hafta yüksek lisans final sunumlarım vs olduğu için, hepsinin biteceği güne ayın 18'ine yani bugüne görüşme tarihi ayarlamak üzere arayacaklarını söylediler, en uygunu bu olur dedik.

Ancak henüz arayan soran yok ve 16:00'da okula geçeceğim. O esnada ararlarsa görüşemem de.
Memlekete dönüş için bugünkü uçak biletimi de iptal ettim.
Beni arayan numaraya ben dönsem mi? İsmini cismini bilmiyorum. Yoksa pazartesini mi beklesem?
Es mi geçildi, not aldı da arada mı kaynadı bilemiyoruz.

Ara tabii ki.

  • roket adam  (18.01.13 14:41:50)
ara kesinlikle

  • yasanmamısyıllar  (18.01.13 14:46:17)
Ara bence,kibar bir şekilde durumunu yani şehir dışında olduğunu belirt ve sorunu çözmeye bak.

  • jpsartre  (18.01.13 14:47:39)
ara ara.
unutuluyor bazen böyle şeyler.
ayrıca iş takibini, isteğini vs. gösterir ve hoşlarına gider...
  • enkolaykullaniciadi  (18.01.13 14:50:49)
son durum: beni arayan numaraya dönüş yaptım ve merkezi numara çıktı, operatöre bağladılar. ona durumu aktardım, ik'ya bağlayayım dedi.
ik'nın nosu 3 kez çaldı ve aradığınız kişiye ulaşılmıyor dedi.

sonra operatör tekrar xx'i aradığınız için teşekkür ederiz dedi ve görüşme sonlandı.

hey gidi hey...
  • caygun  (18.01.13 14:53:30 ~ 14:55:21)
az sonra tekrar ara bence. az önce bağlanamadım ben xx'e de, ne yap et bağlan yani derim. belki de hepsi birer tesadüftür:)

  • crimsonlady  (18.01.13 14:56:28)
belki yarın çağırılar
ara

  • Ramiegovic  (18.01.13 15:20:53)
bence aramaya devam.
cuma günü biraz rahatlık olur, kurumsal firmalarda...
ara yani.
  • enkolaykullaniciadi  (18.01.13 15:27:11)