biri ev arkadaşıma cevabını versin

adam bağnaz fenerli. konu şınaydır/der transferi. galatasaraylıyım ben de çok haşır neşir değilim. sırf köşeye sıkıştırayım da az 2 dakika sussun peşindeyim. haklı da çıkarıyorum bunu ama bi kere "tamam, tamam kabul ettim" desin yeter.

ea: ebenin amı ali sami, yani ev arkadaşım
ben: ben

ea: avutmayın kendinizi olm mal gibi kaldınız işte ortada gelmedi adam lan aglamayınnnn baskası gelir çilek mi vişne mi neyse artık :D:D
27 dakika önce · Beğen

ben: adam hala gelmedi diyo ya lan ladskhlasdjlaşsd
olm dalga geçmiyorsan eğer bana şunu söyle, gelince ne diyeceksin allah aşkına?
26 dakika önce · Beğen

ea: sizi şebek yerine koydu olm geldım gelıcemm gelıyorumm geleyazdım diyerek o bana yeter
25 dakika önce · Beğen

ea: sneijder gelsin diye onun g.. yalamak isteyen 1000 gsli bulabılırım
25 dakika önce · Beğen

ben: türkiye ligini bi tık üste çıkaracak adam geliyor sen hala ne peşindesin

www.itusozluk.com

23 dakika önce · Beğen · Önizlemeyi Kaldır

ea: o adamları yıllardır biz getirdik olm siz açızz abii para verin abii derken ohhooo fan hoydonklar olsun anelkalar olsun yıldız dediigin bizden sorulur olm gassaray neyy lann
22 dakika önce · Beğen

ben: hagi-popescu-jardel-taffarel-elano-misimovic-kewell-baros-eboue-ufaluji-arda turan-lincoln

bunlar da veleybolcu zaten :))
14 dakika önce · Beğen

ea: sozluge baslık mı actın bize gelen yabancıları sayın acilll diye asdfgh bunların arasından türkiye ligini 1 tık uste alanlar sadece hagi' ve taffarel'dir..bi tık üste almak demek dünyaca ünlü adamı getirirsin ve sana hayvan gibi ktkı yapar... bu adamlardan kaçı o kadar ünlüydü? popescu ,jardel,kewell,baros , eboue ve uyfalujı tanınıyo tamam.ama adam gibi bi katkı yapmadılar..katkı derken takımı sampıyonluga tasıyacak anahtar adamdan bahsediyorum... lincoln elano ve misivovici de saymıslar sözlüktekiler götümle güldüm bu 3 isme arda da zaten konu baslıgına aykırı amk transferden söz ediyoruz ohoooo .. nutellacılara cok inanma olm
11 dakika önce · Beğen

bende koyu fenerbahçeliyimdir,
çirkefi tam çirkef olur gerçi bu her takım için geçerlidir..
futbol muhabbeti açıldığında haklısın de geç
  • Ramiegovic  (16.01.13 20:57:12)
allah kolaylık versin kardeş... uykusunda vur...

  • der meister  (16.01.13 21:13:24)