uydunet sözleşme iptali

uydunet kullanıyorum ve zerre memnun değilim. zaten karambole gelipte bağlattık. bağlayan kişi satış yapmak için palavra attı bir sürü. ona güvenip bağlattık.

1,5 senedir kullanıyorum toplamda 4 ay memnun olmamışımdır herhalde. sürekli hatalar, sürekli sıkıntılar ve çözümsüzlük.

bundan 1 yıl önce sözleşmeyi iptal ettirmek istedim 500 tl istediler. bende vermicem dedim. öyle kaldı.

şimdi sorum şu

verdikleri hizmetten memnun değilim. ilgilenmiyorlar. çok zayıflar. bu firma ile çalışmama hakkım yok mu? iyi bi verim alamıyorum.

buna rağmen ayrılsam yine 500 tl ödicek miyim?

1 yıl önce iptal istediysen şu anda 2 yıllık taahhütün dolmuş olmalı.

  • whoosie  (16.01.13 18:52:46)
hayır taahhüt mayıs 2013 de bitiyor.
edit: 30 dakika için 3 kez müşteri hizmetlerini aradım. 6-7 defa ulaşamadım. 3 defa ulaştım. birincisi bi takım işlemler yapıp bekleteceğim sizi dedi. telefonu kapattılar.

ikincisi hiç bişi sormadan modeminizi 10 dakika sonra kapatıp açın düzelir dedi.

üçüncüsü halletti çok şükür.

arkadaşlar aman diyim. ttnet, superonline bunlara dua edin.
  • nemo problemo  (16.01.13 19:07:16 ~ 19:08:55)
ya şöyleki sorun aslınad uydunetten ziyade modemde sanırım. en başta biz de bayağı problem çekmiştik, sonra düzeldi bir şekilde. Ondan beri memnunuz. En azından problem çekerken de adamlar aynı gün ya da ertesi gün hemen geliyorlardı, eve servis gelmesini sağla, modeme onlar baksın bi. zira modemler gerçekten kötü.

  • whoosie  (16.01.13 19:22:11)
taahhüt bitmeden iptal ettirirsen yararlandığın indirimleri modem ücretini bağlantı ücretini vs. alıyorlar.

ben de bağlatırken sorduğumda 300 lira civarı birşey söylemişlerdi iptal ettirmek istersem ödemem gereken ücret olarak.

ama başkasına devredebilirsin uydunet hattını. devrettiğinde hat iptal olmayacağından bunları ödemen gerekmez.

ttneti yıllarca kullandıktan sonra uydunete geçtim ve memnunum. altyapı bölgeden bölgeye değişiyor...
  • ucan spagetticanavari  (16.01.13 19:41:59)