Amazon.com'dan ürün alamamak?

Merhaba Duyuru,

Evet, ırkçı amazon ülkemize kitap..vb. ürünler haricinde gönderim yapmıyor, buna alıştık. Ancak almak istediğim şu ürünü (www.amazon.com ) İtalya'da yaşayan kardeşimin adresine göndermek istediğimde de Türkiye adresimi kullandığımdaki hatayı veriyor; "We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order."

peki ben bu ürünü nasıl alacağım? ürünün olduğu sayfayı fln kurcaladım, belirli bi yere mi kargolanıyor fln gibi bi ibare bulamadım! bari yetkili birine sorayım dedim onun sayfasını da bulamadım tipini şeyettiğimin amazonunun! bi yardım eli uzatın? =(

İtalya'ya da gönderilemiyor olabilir, sonuçta 'silah' kategorisinde değerlendirilebilecek bir şey bu. Ayrıca amazon'un türklere herhangi bir kastı yok, emin ol patır kütür satış yapmak istiyor adamlar, fakat gümrük sorunlarımız yüzünden giremiyorlar pazara yurtdışından.

  • roket adam  (15.01.13 17:28:29 ~ 17:34:42)
borderlinx aracılığıyla alabilirsiniz.

  • army14  (15.01.13 17:48:07)
@roket adam; evet haklı olabilirsiniz, italya'ya da göndermiyor olabilir ama sonuçta dekoratiflik bi ürün, hangi 40$ katanayla adam kesilir. =(

@army14; teşekkürler, bunu bilmiyordum, ancak üye olup bakınca bu ürünü göndermediklerini öğrendim =(
  • spider03  (15.01.13 18:29:30)
Almanyaya da gönderilmiyor. Almanyada böyle bir şey için ruhsat istiyorlar sanırım.

  • dampire  (15.01.13 18:29:49)
Amazon.co.uk veya amazon.de adreslerine de bak. Onlar AB kapsamında gönderiyor olabilir.

  • cakabo  (15.01.13 19:27:51)
@cakabo; o dediklerine de baktım yemedi...sonra öylesine bi amerika adresi denedim ve oldu..bi tek abd'ye gönderiyorlar sanırım =(

lakin borderlinx vari bi yol bulmayı deneyeceğim, önce abd ardından tr gibi bi şey olacak, ama nasıl olacak bilemedim...

iç ses: yanlış coğrafyada doğmuş olmanın dezavantajları!!!
  • spider03  (15.01.13 19:48:45 ~ 19:59:14)
Zaman zaman Amerika'dan isteği olan var mı şeklinde duyurular açılıyor burada. Onlardan birine denk gelirsen bir miktar komisyonla bavulda gelmesini sağlayabilirsin gümrük vs derdi olmadan.

  • cakabo  (15.01.13 19:59:53)