Albüm Kapağı Ekleme Sorusu

Merhaba duyurucular,ben müzik arşivi yapıyorum.Müzik arşivimde bazı klasör ve şarkıların kendinden resmi var bazılarının ise yok.Ben bu şarkılara ve klasörlere nasıl resim ekleyebilirim? Tek tek uğraşmak yerine bu olayı topluca yapabilen bir program varsa lütfen onu önerin.Şimdiden teşekkür ederim.Unutmadan Windows 7 kullanıyorum.

Vakti zamanında araştırmıştım. Saçma sapan bir sürü programım oldu.
En iyisi winamp

  • saksı  (14.01.13 20:47:03)
sağol.peki winamp den nasıl ekliyoruz?

  • alexsei  (14.01.13 20:48:17)
mp3tag diye ücretsiz bir program var,
-amazon.com veri tabanından albüm kapağı dahil bilgi çekiyor (winamptan hızlı çalışır)
-dosya isminden tag bilgisi, tag bilgisinden dosya ismi oluşturulabiliyor.
-½track½ ½artist½ falan gibi kodlar uğraştırıcı, ama bunda açılır menü sistemi var. 'track number' 'artist' diye seçip işini görebilirsin.
-kelimelerin ilk harflerini büyütür, 'ı' gibi türkçe karakterler hariç.
-freeware ve küçük boyutlu bir sürü program, winamp ve aimp3 tag editleme programlarını kullandım, bu program kadar pratik ve keyiflisi yoktu. kesinlikle tavsiye ederim!
www.mp3tag.de
  • vizdilva  (14.01.13 20:58:25)
winampta çalma listesinde ctrl-a, sağ tık, gönder, otomatik etiketle.

  • vizdilva  (14.01.13 20:59:10)