üst komşularım çok kavga ediyor

taşındığımdan beri böyleler. şaşmıyor, en fazla 2 günde bir büyük kavga ediyorlar (bir şeyleri fırlatmak küfretmek saatlerce bağrışmak) bunun dışında adam evde olmadığı zamanlarda da yani kavga edemedikleri zaman da kadın sürekli son ses arabesk dinliyor. inanın bunalıyorum. duymamazlıktan gelmek mümkün değil. çok kötü şeyler söylüyorlar birbirlerine. öyle ki artık sorunlarının bile ne olduğunu biliyorum. bir gün çıkıp uyarsam olmaz adam da kadın da arıza, tırsıyorum açıkçası. yöneticiye söylesem yine benim şikayet ettiğimi anlayabilirler alt katlarında oturuyorum. napmam lazım?
1 saattir susmadılar bildiğin moralim bozuldu başım ağrıyor şu an.

polisi arayacaksın her kavgada, gelecekler ikaz edecekler 1 2 3 4 eninde sonunda bitecek. tabi diyeceksin kesinlikle ismimi vermeyin diye.

  • killerbee  (14.01.13 19:24:40)
berbat bir durum. ben senin yerinde olsam taşınırdım, etraf psikopat kaynıyor muhatap olmaya değmez.

  • juninho77  (14.01.13 19:25:24)
juninho77 +1

Onların kavgası bitmez. Benim de eski ev sahiplerim böyle kavga ediyolardı. Karı-koca. Tee evlenmeden önceki akrabalık ilişkilerinden kaynaklı sövüp duruyolardı birbirlerine. Kadın nefes almadan bi 2-3 dk boyunca aralıksız beddua edip, küfür savurabiliyordu :) Ben de çok dinledim, anlıyorum seni.

Özetle, başka ev ara.
  • buzbebek  (14.01.13 19:28:17 ~ 19:28:30)
bilsinler senin olduğunu ne olacak ki. dikkat etsinler biraz. bizimkiler de öyle düzenli olarak yöneticiye uyarttırıyoruz. kavga etmezlerse torunları zıplıyor saatlerce o da olmazsa teyze türkü söylüyor son ses. pff

  • merena  (14.01.13 19:28:46)
önce şunu açtım son ses :www.youtube.com

sonra da yeter diye çığlık attım. bi durdular bakalım.
  • nıç  (14.01.13 19:29:21)
ben de gürültüye ve türküye whiskey in the jar ile karşılık veriyorum. ama geçici çözüm onu söyleyeyim :(

  • merena  (14.01.13 19:38:10)
çok değişik. mesela sorunları neymiş, bana anlatabilirsin. kimler, nasıl insanlar? geçmişleri, planları, hayal kırıklıkları, tavırları... nedir, nasıldır?

bizim de yan komşu terör estiriyor. sanırım kendisi parayı bulmuş ve anne babası sürekli para istemek için geliyor. adam kötü niyetli değil, belli ki ailesine bakıyor da... ama kadının sürekli etrafında olması, sürekli gelip gitmesi canını sıkıyor gibi.

çok eğlenceli.
  • der meister  (14.01.13 19:38:57)
bu satırları okurken yan taraftan "orospu ruhlu fahişe" şeklinde bi hakaret ardından ağlama sesleri duydum lan :) kötü bir durum ama bence taşınmaya gerek yok bunun için. taşınmak daha sıkıntılı

  • drps  (14.01.13 19:45:25)
arkadaş korkulacak ne var ki bunda? arıyorsun polisi geliyorlar şak diye. 1 kere uyarıyorlar. 2.de kabahatten ceza kesiyorlar. e etkili olur herhalde para cezası. az bi miktar ama netçede polis kapına gelip para cezası kesmiş oluyor.
kimin şikayet ettiği de belli olmuyor.

bizim öğrenci evine gelmişti polis gece gece. demiştik biz hayvan mıyız amk, niye gelip bize direkt söylemiyorlar?
polis de "genç bir kızdır, yaşlı bir teyzedir belki; tırsmıştır" dedi.

mantıklı tabi. kimse kimseyle muhattap olmak zorunda değil böyle meselelerde.

155 yani cevabın.
  • fatihkkk  (14.01.13 20:02:53)