Eskisehirde gezilecek yerler?

Araba kiralayip gezmek istiyorum. Sehir merkezi civarinda 50 kmlik cap icinde gezilecek ve yemek yenecek guzel yerler var mi? Bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

terminalin karşısında kentpark.

osmangazi üniversitesinin karşısında sazova parkı -zaten her gelene bunları tavsiye ediyoz amk. başka pek bir şey yok.-

odunpazarında odunpazarı evleri, kurşunlu külliyesi, sergiler, karikatür müzesi, cam müzesi v.s

istiklal caddesinin küçüğü doktorlar caddesi. espark avm.

başka da bi bok yok.
  • ya ben lan neyse  (13.01.13 20:21:18 ~ 20:21:33)
valla eskişehir'de gezmek için arabaya ihtiyacınız yok. size yarardan çok zarar sağlar. zaten odunpazarı, doktorlar cd, çarşı ve adalar yürüme mesafesi.

kentpark için tekne ve tramvay;
şelale park ve bilim parkı için otobüs kullanabilirsiniz.
  • hakiki ssg  (13.01.13 20:59:28)
karakedi bozacısı.
bu kış günlerinde içinizi ısıtacak bir lezzet.

  • unalub  (13.01.13 21:30:42)
50 km çapta bütün şehri bitirirsiniz zaten. :)

"@ya ben lan neyse" çoğunu söylemiş.
+şelale
+haller (burada pek bi şey yok ama en azından bi görün, espark'a çok yakın zaten)

şelale ve sazova parkı dışında arabaya çok gerek yok.

karakedi+1

atatürk bulvarı üzerinde eskişehir çibörek evi, yeni adıyla eskişehir mutfağı var.

tramvayın belediye durağının orada, belediyenin arkasında bi pasajda abdüsselam var.

fast food tercih ederseniz pino'da pino burger ya da pino tava olabilir.

edit: akşam da olacaksanız barlar sokağı, espark yanındaki mekanlar ve o civardaki mekanlar.
  • sanal uyku  (13.01.13 23:49:15 ~ 23:50:03)