word sorusu

arkadaslar 21 sayfalik bir word dosyam var. sayfa numaralari 1 2 3 4 diye gidiyor fakat 4'ten sonra 5 6 7 8 diye devam etmek yerine tekrar 1 2 3 4 die basa donuyor? sagdan kaydirdikca basa donuyo neden olabilir acaba?

muhtemelen o geçişler arasında kesme falan kullanılmış.
başa dönme sorunlarının olduğu yerde sayfa numarasına çift tıklayın, üstten sayfa numaralarını biçimlendir deyin. açılan pencereden de "önceki bölümden devam et" kısmını seçin.

  • sanal uyku  (13.01.13 14:11:19)
@sanal uyku dostum denedim ama bu sefer de 9'dan sonra basa donmeye basladi. 21 sayfanin tamamini duzgun gormek istiyorum ya

  • maresalx  (13.01.13 14:17:46)
orası için de aynı şeyi yapın?

  • sanal uyku  (13.01.13 14:55:27)
beyler sorunu cozdum. nasil oldugunu yazim belki basina gelen olursa burdan okur. dosyayi komple wordpad'e copy paste yaptim. ordan tekrar bos bi word'e attim duzeldi. tesekkurler saygilar sevgiler

  • maresalx  (13.01.13 15:25:31)