Arka Plan Transparan Yapma

Bu resmin arka planını transparan yapabilecek PS yalamış yutmuş bir arkadaş var mıdır?

arkasını seçip silecek sonra png formatında kaydedeceksiniz. arkası transparan olur.

  • alexsandro de souza  (12.01.13 21:00:57)
Tam olarak tekniğini ve photoshop kullanımını bilmiyorum. Eğer yapabilirseniz çok memnun olurum.

  • mrceg  (12.01.13 21:10:13)
isterdim ama bilgisayarımda fotoşop yüklü değil. hiç bilmiyorsanız eğer zor olacak gibi ama yine de anlatmaya çalışayım.

1. fotoğrafı açın ve layer kısmından (sağda kalıyor) fotoğrafın üzerindeki kilit işaretini kaldırın (çift tıklayarak)
2. sol tarafta olan araçlardan magic tool'u seçerek fotoğrafın arkasındaki beyaz kısma tıklayın.
3. delete tuşu yardımıyla beyaz kısmı silin.
4. file menüsünden farklı kaydet'i seçip (save as)ile PNG formatında kaydedin.

elimden bu kadarı gelir :)
  • alexsandro de souza  (12.01.13 21:14:09)
Ekteki resim fazla küçüktü büyüğünü bulup temizledim, şuradan indirebilirsin; img96.imageshack.us

  • slayerrr  (12.01.13 21:50:11)