Crack yaparken internet açık kalmış, ne olur?

dalga geçmeyin lütfen. Çok anlamıyorum gördüğünüz gibi bu işten, wirelessi kapatmıştık ama nasılla bağlanmış geri biz de öyle cracklemişiz. Bir şey olur mu?

crack yapılırken internetin kapatılması mı gerekiyor? ilk defa duyuyorum. bi şey olmaz.

  • boo ya moon  (12.01.13 00:00:48)
crack talimatlarında bağlantıyı kesin yazıyordu. photoshop için crack bu arada.

  • coralblush  (12.01.13 00:02:30)
3 veya 4 güne mahkeme celp gönderir bu konuda çok hassaslar eğer yardımcı olacaksa çok iyi bir avukat tanıdığım var.

  • airbus380  (12.01.13 00:05:07)
Bağlanıp seri nomeroyu kontrol etmesin diyeydi o sanırım. Eğer crackteki diğer şeyleri yaptıysanız sorun olmaz.

  • reyals  (12.01.13 00:05:39)
%99.99 ihtimal bişey olmaz, genelde internet varsa internetten kontrol eder girdiğin keyi vs. onun için kapatın denir.

  • koyukalem  (12.01.13 00:08:22)
valla 30 gün triali kullandık, sonra da işte bu cracki yaptık. çok anlamıyorum ki öf ya :( mahkeme fln diyen arkadaşlar ciddi misiniz?

  • coralblush  (12.01.13 00:11:07)
değiller.

  • clones  (12.01.13 00:20:40)
ciddi degiller, kafaya aliyorlar.

bir sey olmaz. program sorunsuz calisiyorsa bir sey olmamistir zaten.
  • entrapmen  (12.01.13 00:20:53)
orda bağlantıyı kesin demesinin sebebi internete bağlanarak deneme sürümü lisansı almasını engellemek. yani aktivasyon için gerekli. yasal bir sorun olacağı için değil.

www.eksiduyuru.com

edit: tabi türkiye için yasal sorun olmaz. bir de şirket falan değilsinizdir umarım.
  • bihaber  (12.01.13 01:13:05 ~ 01:15:25)