Araba için mp3 oynatıcı (çakmak kısmına takılıyor sanırım)

Tam ismi nedir bilmiyorum; fakat bilenler anlamıştır diye tahmin ediyorum.

Bunlar hakkında, kullananlar biraz bilgi verebilir mi? Arabada keyifli bir şekilde müzik dinlemek için alınmasını önerir misiniz? Hangi markalar, hangi modeller iyidir? Tavsiyeleri bekliyorum.

Çakmak kısmına takılanlar FM Transmitter. Eğer 3 büyük şehirden birinde oturuyosan almanı tavsiye etmem çünkü araya çok fazla radyo yayını karışıyor, boş frekans bulmak temiz şekilde imkansız.
O yüzden aracın kasetçaları varsa kaset adaptörleri var, onları tavsiye ederim.

www.cimri.com
  • marty turco  (11.01.13 23:16:17 ~ 23:16:36)
çok kullanışlı değil. Şehir merkezlerinde cihazın kullandığı frekansta yayın yapan radyoların yayınları giriyor araya sık sık. kaset çalar varsa elektronik kaset ve normal bir mp3 çalarak alarak daha keyifli müzik dinlersiniz.

  • fiyuuuu  (11.01.13 23:17:33)
aux bağlantı yeri varsa aux kablosu al ve normal mp3 playerını bağla cayır cayır dinlersin.

  • durdenist  (11.01.13 23:18:05)
çok eski arabalarda kullanılıyor o alet. aracınız 2005 ve üzeriyse muhakkak usb veya aux girişi vardır.

  • bilge rusty james  (11.01.13 23:22:29)