[]

Yatırım Hesabına Virman nedir?

annemin hesabından böyle bir para kesilmiş.

aradık sorduk, Merkezi Kayıt Kuruluşu saklama ücret ve komisyonu dediler.

önceden biz ödüyorduk artık sizden alıyoruz.

ama bizim yatırım hesabımız yok. sadece vadeli mevduat hesabımız var. bize sormadan açdılarsa bilemiyorum.

bu para neyin nesidir?

hesap işletim ücreti gibi bişeye benziyor, hakem heyetine gidip alınabilir mi?

 
vadeli hesap da yatırım enstrümanıdır.


  • njtbcrn  (11.01.13 01:29:00) 
sizin altinda imzaninizin olmadigi hicbir kesintiyi, sizden kesemezler, suctur.
gidersin, tuketici hakem heyetine, verirsin dilekceni, 3 ay sonra yatirirlar.

bankalar soyguncu, hem de alenen illegal sekilde soygun yapiyorlar.. haklarini arayan insanlar, bu soygunlari durdurmayi -daha dogrusu ertelemeyi- basarabiliyor.. kime ne tutturursak modasi, bu donem bankalar arasinda cok yaygin.
  • uyku semesi  (11.01.13 09:05:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.