Iphone 5 alayım mi?

Kenarda kullanmadığım 1500 tl var. Telefonum çok eski model. Internete girilmiyor neredeyse. Evde de bilgisayar bağımlılığımı azaltmaya çalışıyorum, çok bağladı canımı sıkıyor. Dışarda yolda giderken telefon beni doyursun istiyorum. Iphone u 16 gb 1500 tl ye getiriyor birisi. Benim için görüntü kalitesi ve internet hızı iyi olsun yeter. Note 2 var bi de ama siz hangisini önerirsiniz?

note 2 ile iphone arasında boyut olarak dağlar kadar fark var. Büyük mü küçük mü istediğine karar verip seçebilirsin bence.

  • dampire  (11.01.13 00:35:51)
büyüklük sorun olmazsa note 2

  • efrasiyab87  (11.01.13 00:48:06)
note 2 tabi ki. akıllı telefon piyasasına yeni giriyorsan, android'den gir. iphone'u sevenler genelde eski iphone'cular, ama yeni birisi objektif olarak bu piyasaya bakarsa görür ki android hem daha işine yarar, daha kullanışlı, hem de geleceği daha parlak.

özellikle internet kullanımı için note 2'den daha iyi olamaz iphone.
  • harzem  (11.01.13 00:50:14 ~ 00:53:29)
kesinlikle iphone 5.
note 2 tuğla kadar. ayrıca iphone 5 çok klas bir cihazdır. akıllı telefon alacaksanız ve bütçenizde yetiyorsa iphone alın. note 2 olsun galaxy s3 olsun bunları kullanmak iphone'a gücü yetmeyip çakmasını almak gibidir.

  • durdenist  (11.01.13 00:51:44 ~ 00:52:30)
1 sene android kullandım telefonun ağzı yüzü sikildi htc incredible s gayet de düzgün bir telefon olarak geçer android camiasında. söz konusu hadiseden sonra iphone4s kullanmaya başladım memnuniyetimi kelimelerle anlatamam. hem android hem iphone kullanmış bir insan olarak çok rahatlıkla iphone derim. hem 5'ler gerçekten inanılmaz şık

  • maxter  (11.01.13 03:29:32)
"sony xperia s"
düşün derim, performans, kamera, hız, kapasite olarak bir fark yok. göreceli olarak da dış görünüşü diğerlerinden daha havalı.

  • pccopath  (11.01.13 03:38:44)
  • ucan spagetticanavari  (11.01.13 06:42:24)