[]

spor salonu ücretleri ne kadar yaklaşık olarak?

Spora başlamak istiyorum, yakınımda bir salon 90TL dedi. Yaşadığım çevredeki tek salon bu. O yüzden anlayamadım kazık bir fiyat mı değil mi. Bana biraz pahalı geldi ama genel olarak fiyatları bilmediğim için bir sormak istedim.

-Sizce ücreti nasıl?
-Şu kadardan sonrası "pahalı" dediğiniz üst sınır nedir?
-Çevrenizdeki salon ücretleri ne kadar aşağı yukarı?

teşekkür ediyorum.
edit:
aylık ücret evet.
içine ne dahil bilmiyorum spora ilk kez başlıyorum ama havuz, sauna falan yok tabi. aletler oldukça yeni ve küçük bir salon değil, saat sınırı yok.

 
ne için 90? aylık mı? öyleyse normal.


  • interview with the vampire  (09.01.13 16:18:30) 
-Şehrinize göre değişmekle beraber bana makul bir fiyat geldi.
-Benim üye olduğum salon aylığı 95 lira saat 16:00'ya kadar akşama kadar ise 120 lira. Başka bir salon var ama çok ufak bir salon orasının aylığı 60 lira, diğer bir salon var o da 100 liraydı geçen yıl.

  • nevsenev  (09.01.13 16:19:08 ~ 16:20:21) 
neler dahil 90 tl'ye ona göre söyleyelim.

benim gittiğim yer aylık 150tl. her akşam grup dersleri var. sauna, hamam, havuz var.
  • sanxis  (09.01.13 16:20:50) 
valla kadıköyün göbeğinde 150 veiryorum ben, sauna buhar odası var kullanacağımı sanmıyorum. adam akıllı olan diğer yerler hep yıllık üyelik istedi.


  • soluman  (09.01.13 16:23:18) 
mecidiyeköyde güneş spor salonu var öğrenciye 50 lira valla.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (09.01.13 16:26:26) 
ben 250 tl veriyorum aylik.. hersey var sınırsız kullanim.. 90tl sadece aletler icin bile olsa cok iyi..


  • Mügüs  (09.01.13 17:01:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.