videodaki kadının akli dengesi

yerinde mi sizce? işin uzmanı varsa videodan tahlil etsin pls ltf tşk

alkislarlayasiyorum.com

delilik kriterini biraz düşürsek bu memleketin yarısına deli diyebiliriz. bunun gibi bir sürü insan var akli dengesi bozuk diyemeyiz; ama normal olmadığı ortada.

  • dokunmakalbime  (09.01.13 10:44:26)
yanlış hatırlamıyorsam bu kadın yurtdışında (almanya) ve çok fazla parçayı bu şekilde çalıp youtube'a koyuyor. oradan istek falan alıyor.

almanyada insanlar geleneklerden uzak şekilde sıkıntı çekerek ya din veya başka saçmalıklara kapılıp hayatlarının ellerinden kayıp gitmesini yaşıyor. bu kadın kendini müziğe vermiş. iyi çalar kötü çalar bilemem. önemi de yok. önemli olan medeni cesaret. yapabiliyorsa ne güzel. ben keman aldım. 3 ay oldu. henüz daha 5 kere ya çaldım ya çalmadım. medeni cesaretsizlikten değil ama tembellikten. aferin kadına. iyi kötü çalıyor.

konuşmasının kötü olması yurtdışında olması bence ayrıca.
  • ben smyrna  (09.01.13 11:20:12)
@ben smyrna, yalnız şunu düzeltelim. kadın iyi - kötü çalıyor diye bir şey yok. çalamıyor. çalamıyor olmasına da lafım yok, çalabildiğini zannediyor. şarkıyı "çalamıyorken" adeta virtüözmüşçesine şekilden şekle giriyor. bana klinik vaka gibi görünmesinin nedeni bu.

  • zgrydn  (09.01.13 11:51:37)
belki bu o kadın değildir bilemedim şimdi ama o kadın ise bile en kötüsü seçilmiştir. ancak yine de aynı düşüncem geçerli. bence kendinizi yapabiliyor olmak (pro değilseniz) zararsız. hatta motive edici.

  • ben smyrna  (09.01.13 23:31:40)