[]

youtube sıralama seçeneği artık yok mu?

Yahu hatırlarsınız youtube da eskiden bir şeyi arayıp o konuda en çok olumlu oy almış videoları "rating'e göre sırala" diyerek bulabilirdik.

Artık ben mi beceremiyorum yoksa o özellik kalktı mı bilemedim ama caps teki gibi bir olay çıkıyor sıralama yaptıramıyoruz. inşallah derdimi anlatabilmişimdir. bir şekilde sıralama yapabilmenin yolu var mıdır?


 
evet kaldırmışlar, geri getireceğiz filan dediler ama ne oldu bilmem.

ama arama seçenekleri duruyor hala, sadece o butonlar yok.

o yüzden arama yaptıktan sonra link'in sonuna,

izlenme sırasına göre : &search_sort=video_view_count
tarihe göre : &search_sort=video_date_uploaded

bunları eklemen gerekiyor.
  • ocanal  (08.01.13 16:17:32) 
Kocaman teşekkür ediyorum valla.


  • istanbul beyefendisi  (09.01.13 07:00:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.