Oyun yükledim ama fena donuyor lütfen yardııım!

uzun süredir aradığım bir oyundu sonunda yükledim ama sürekli donuyor ve hiç oynayamıyorum. grafik özelliklerini falan baya düşürdüm ama tık yok.

çok sıktı canımı kaç saatte yükledim ama oynayamıyorum.

var mı çözüm önerisi olan?

Öncelikle www.systemrequirementslab.com adresinden bak bakalım bilgisayarın oyunu çalıştıracak kapasitede mi. Sürekli donma problemi ekran kartı ya da işlemcinin yetersiz kaldığı kanısını oluşturdu, eğer durum buysa upgrade'den başka çare yok.

  • cakabo  (07.01.13 21:09:07)
hangi oyun pampa?
sistemin çok mu kötü?

  • cedricvolokin  (07.01.13 21:09:29)
normalde sorunsuz oynatması gerekiyorsa ekran kartını güncellemeyi deneyebilirsin.

  • bass solo take one  (07.01.13 21:11:28)
cities in motion.

ya işin kötü yanı teknik pc olaylarından falan çok anlamıyorum yani ekran kartımın özellikleri vs pek anlamıyorum yardımcı olan olursa çok sevinirim.
  • eastanbool  (07.01.13 21:14:52)
sanırım tek video card sorunlu da şu önerileni nereden indirebiliriz vs?

Video Card

Minimum: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850 or higher

You Have: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
  • eastanbool  (07.01.13 21:29:19)
troll'lük yapmıyorsan, o ekran kartıyla o oyunu oynayamazsın.

  • yalnux  (07.01.13 21:43:05)
ekran kartı nerden indirebilirsin bilmiyorum ama şurdan ram indirebilirsin:
www.downloadmoreram.com 4 gblığı seçip indirmeye başla.

  • gotham  (07.01.13 21:46:21 ~ 21:46:30)
evet oynayamadığımı ben de görüyorum ama nasıl oynayabilirim onu soruyorum işte.

  • eastanbool  (07.01.13 22:02:43)
oynamazsın derken kolay bir çözümü olmadığını söylüyoruz.
sendeki ekran kartı tümleşik bir kart. değiştiremezsin, muhtemelen bir laptop üzerinde, ekstra bir kart da takamazsın?
bu durumda yeni ve ekran kartı güncel bir laptop alabilirsin.
laptop değilse, anakartına uygun bir ekran kartı alarak takabilirsin.
  • yalnux  (07.01.13 22:07:08 ~ 22:08:31)